معرفي پرکاربردترين بلوک هاي ساختماني

 

شهر بتن ارائه دهنده بلوک هاي با کيفيت

 

بلوک هاي سيماني از جمله پرکاربردترين مصالح ساختماني هستند که براي ساخت هرگونه سازه اي مورد استفاده قرار مي گيرند. بلوک ها انواع متغيري دارند و هر يک از انواع آن ويژگي هاي منحصر به فرد خود را داشته و در بخش هاي مختلفي از ساختمان مورد استفاده قرار خواهند گرفت. بلوک ها معمولا از ترکيب: ماسه، سيمان، آب و سنگدانه هاي ريز ساخته مي شوند که مقاومت مناسبي داشته و به دليل ابعاد بزرگتري که نسبت به آجر دارند سرعت ساخت و ساز را نيز افزايش خواهند داد. اما آيا تمامي انواع بلوک ها مناسب هستند؟ طبيعتا هريک از بلوک ها به منظور استفاده خاصي توليد مي شوند و انتخاب هرکدام از آنها بستگي به محل و نوع استفاده شما دارد. کيفيت بلوک سبک حرف اصلي را در خريد خواهد زد و به همين دليل در هنگام خريد حتما بايد از کيفيت و دوام بلوک اطمينان داشته باشيد تا با خيال راحت تري از آنها استفاده کنيد. به هيچ‌ وجه قيمت سيمان را به عنوان مولفه اصلي خريد در نظر نگيريد و جنس خوب است که قيمت دارد و براي جنس هاي نامرغوب قيمت هاي ارزان نيز گران هستند!  شهر بتن به منظور جلب رضايت مشتريان خود اقدام به توليد باکيفيت ترين انواع بلوک هاي سيماني نموده و با خريد آنها مي توانيد با اطمينان کامل ساخت و ساز خود را آغاز کنيد. در ادامه توضيحات کامل تري از اين قبيل ارائه نموده ايم.

 

 

b1_wc3w.jpg

 

 

انواع بلوک سيماني

بلوک هاي سيماني را مي توان از جنبه هاي مختلفي به انواع متفاوت دسته بندي نمود. يکي از اين موارد، ميزان اندازه بلوک ها خواهد بود. اما اصلي ترين موردي که باعث تفکيک بلوک ها مي شود نوع ساختار آنها است. برخي از بلوک ها داراي محفظه هاي تو خالي هستند و اين محفظه در برخي از آنها بزرگ و در برخي کوچکتر است. برخي از انواع بلوک ها نيز ساختاري شبکه اي دارند و مي توانيد آنها را در سايز هاي مختلف مشاهده کنيد. اما مواد اوليه اي که در ساخت بلوک مورد استفاده قرار مي گيرد حرف نخست را در تمايز بلوک ها خواهد زد. کارخانه هاي بلوک سازي در سطح کشور بسيار زياد هستند اما آيا مي توان به تمامي آنها اعتماد کرد؟ اصلي ترين موردي که سبب افزايش دوام بلوک ها مي شود تناسب ميان مصرف سيمان و ماسه است و اين مهم برخلاف تصور بسياري از مردم خواهد بود که شهر بتن اين مورد را رعايت مي کند.

 

بلوک aac چيست؟

بلوک هاي aac از جمله پرکاربردترين انواع بلوک هاي ساختماني هستند. اين بلوک ها ساختاري ? تکه دارند و هيچگونه شبکه اي در آن وجود ندارد. به عبارتي بلوک‌ aac سايز بزرگ آجر به شمار مي روند. اين بلوک از ترکيبات: آهک، سيليس، پودر آلومينيوم، ماسه و سيمان ساخته مي شود. کليه اين مداد با يکديگر ترکيب شده و داخل دستگاه ريخته مي شوند. قيمت بلوک aac با توجه به نوع آن و قيمت سيمان و قيمت بتن آماده متفاوت است. اين دستگاه دماي مواد را به ??? درجه سانتي گراد و فشار را به ?? بار خواهد رساند تا خوب جمع شود. سپس نوبت به بريدن بلوک ها خواهد رسيد و به همين دليل بلوک هاي aac در انواع اندازه هاي مختلف ارائه شده اند. توجه داشته باشيد که بلوک هاي aac ضخامت هاي مختلفي نسبت به يکديگر دارند اما استحکام پاييني داشته و به همين دليل معمولا براي ديوار هاي غير باربر استفاده مي شوند.

 

 

 

 

 

قيمت بلوک aac

بلوک aac به دليل ذرات هوايي که در داخل خود دارد عايق صوتي و حرارتي است. به همين دليل مي تواند از هدر رفتن انرژي جلوگيري کرده و از اين نظر باعث کاهش هزينه ها شود. اما قيمت بلوک aac چگونه است؟ در حالت کلي نمي توان قيمت دقيقي براي هيچ يک از انواع بلوک ها ارائه کرد چرا که قيمت سيمان متغير بوده و عوامل متعددي بر تعيين آن تاثير خواهند گذاشت. از جمله مهمترين موارد تاثيرگذار بر ميزان قيمت بلوک aac مي توان به ابعاد آن اشاره کرد. هرجه بلوک ها ضخامت بيشتري داشته باشند قيمت آن نيز گران تر خواهد بود و برعکس. مواد اوليه اي که در ساخت بلوک مورد استفاده قرار گرفته است بيشترين تاثير را بر تعيين ميزان قيمت بلوک ميگذارد. در حالت کلي قيمت بلوک aac در مقايسه با ساير انواع بلوک ها بالاتر خواهد بود چرا که مزيت هاي بسياري از جمله زيبايي و عايق بودن دارد. براي اطلاعات بيشتر اينجا کليک کنيد

 

بلوک clc چيست؟

بلوک هاي clc نيز ساختاري مشابه با aac دارند. اين نوع بلوک ها نيز از جمله بلوک هاي سبک شناخته شده و مواد اوليه آن: ماسه، سيمان، آب و سيليس است. البته مقداري فوم نيز به داخل آن تزريق مي شود. که قيمت بلوک clc با توجه به انواع مختلف آن متفاوت است.  بلوک هاي clc معمولا در ضخامت ?? سانتي متر برش داده مي شوند و از آنها مي توان در انواع بخش هاي مختلف ساختمان استفاده نمود. عايق بودن، اصلي ترين ويژگي اين بلوک ها است. اين نوع بلوک يکي از بهترين عايق هاي صوتي و حرارتي بوده و با استفاده کردن از آن طبق ماده ?? قانون ساخت ساختمان، ديگر نيازي به استفاده از عايق نيست. بلوک clc هم وزن سازه را کاهش داده و هم باعث کاهش ميزان بار وارده بر ستون ها خواهد شد. همچنين اين بلوک ها به دليل وزن کمي که دارند در برابر زلزله مقاوم تر بوده و ميزان تلفات را نيز کاهش خواهند داد. اين بلوک خطر آتش سوزي نيز نخواهد داشت. همچنين شما مي توانيد در وب سايت ما اقدام به خريد سيمان رنگي نماييد.

 

 

 

 

 

قيمت بلوک clc

همانطور که در بخش هاي قبل نيز به آن اشاره شد براي قيمت بلوک ها نمي توان رقم دقيقي در نظر گرفت. شرکت هاي مختلف هريک قيمت متفاوتي براي محصولات توليدي خود ارائه مي کنند و در برخي مواقع اين تفاوت قيمت بسيار چشمگير است. شهر بتن يکي از کارخانه هاي توليد انواع محصولات بتني است که در طول دوره فعاليت خود توانسته رضايت بسياري را نسبت به خود جلب نمايد. يکي از مهمترين ويژگي هاي شهر بتن، ارائه بهترين خدمات با هزينه هاي مناسب است و مي توانيد بهترين و باکيفيت ترين محصولات را با قيمت هاي ارزان خريداري نماييد. با مراجعه به وب سايت شرکت مي توانيد کليه خدمات آن از جمله قيمت امروز سيمان را مشاهده کرده و براي خريد بلوک، بر روي آيکون بلوک کليک کنيد. در اين بخش اطلاعات کاملي از انواع بلوک هاي aac, clc و... نمايش داده مي شوند و پس از مقايسه قيمت بلوک سيماني و ديگر محصولات و مشخصات آن ها مي توانيد نسبت به خريد اقدام کنيد. فراموش نکنيد که براي بتن ريزي نياز به مواد افزودني مختلفي داريد به همين منظور توصيه مي کنيم قيمت محصولاتي مانند قيمت روان کننده و قيمت زودگير کننده بتن را در سايت ما بررسي نماييد.

هبلکس به يک نوع بتن متخلخل مي گويند که در ساختمان ها قابل استفاده و کاربرد دارد. مقاومت فشاري بالا و وزن پايين از مزاياي هبلکس است. لوله گذاري و سيم کشي ساختماني که در آن از هبلکس استفاده شده به راحتي انجام مي پذيرد چون هبلکس به راحتي توسط اره برش خورده و ميخ و پيچ به راحتي در ان فرو مي رود. مقاومت بالاي هبلکس در مقابل اتش بسيار مورد توجه قرار گرفته. عايق بسيار مناسب حرارت و صدا از محسنات بلوک هبلکس است. با توجه به قانون جديد تصويب شده  که عايق بودن ساختمان ها  را در نظر گرفته چنانچه از هبلکس براي ديوارها استفاده گردد، ديگر نياز به عايقکاري مجدد نيست.

برگرفته از وب سايت فروشگاه اينترنتي شهر بتن به آدرس اينترنتي https://shahrebeton.com