اپليکيشن شهر هوشمند / شهرنت


اپليکيشن شهر هوشمند / شهرنت

به لطف ظهور اينترنت اشيا، زندگي روزانه و عملکرد شهرها هوشمند شده است. با توجه به اين موضوع در ادامه به معرفي چند اپليکيشن موجود در IoT مي پردازيم:

اپليکيشن شهر هوشمند:

در حال حاضرارتباط ما با دوستانمان و کسب و کارهاي محلي از طريق گوشي هاي هوشمند امکان پذير است ولي مي توان از طريق دستگاه هاي ديگر نيز با افراد جديد ارتباط برقرار و در کسب و کار رقابت نمود. اپليکيشن شهر هوشمند (Smart App City) برنامه اي براي هر دو سيستم عامل iOS و اندرويد است و هدف آن ايجاد يک مرکز مجزا براي برطرف نمودن نيازهاي شهر است که همه ي افراد از شهروندان، توريست ها و حتي شوراي شهر بتوانند از آن استفاده نمايند.

8ksg_z1.jpg

اپليکيشن Smart App City مي تواند خواسته هاي ما را از طريق دنياي IoT اطراف ما بر آورده سازد. به طور مثال اگر قهوه دوست داريد، با استفاده از GPS کافي شاپي که در نزديکي شما قرار دارد به اپليکيشن پيغام مي دهد وبدين ترتيب قبض خريد قهوه ي شما صادر مي شود.

شهرنت شبکه اجتماعي خريد و فروش کالا و خدمات. شهرنت فروشگاهي به وسعت شهر شماست. در اپليکيشن شهرنت شما مي توانيد با توليد محتوا و به ازاي لايک و کامنت هاي دريافتي خود درآمد مستقيم ريالي داشته باشيد.

 

CityVerve :

شهر منچستر با استفاده از بودجه ي 10 ميليون يورويي که دولت در اختيار آن قرار داده، از اپليکيشن CityVerve رونمايي کرده است.

با توجه به اين موضوع که اغلب اوقات شهروندان از کيفيت خدمات اتوبوسراني رضايت ندارند، بنابراين به روزرساني خدمات اين سيستم حمل و نقل ضروريست. ايده ي اصلي اين پروژه مجهز نمودن ايستگاه هاي اتوبوس با استفاده از خدمات مکان يابي، سنسورها / چراغ ها، اپليکيشن هاي تلفن همراه براي هوشمند شدن است. بدين ترتيب افراد مي توانند با استفاده از گوشي هاي هوشمند محل توقف خود را براي اتوبوس مشخص نمايند که اين امر به رانندگان کمک مي کند تا مسيرهاي بهينه را پيدا کنند و مسافران را سريع تر به مقصد برسانند.

AirForU :

با ظهور اپليکيشن هاي قدم شمار موبايل ها و لباس هاي هوشمند که به رديابي تمرينات ورزشي کمک مي کنند، مردم بيشتر نسبت به سلامتي جسمي خود آگاه شده اند. با اين حال بايد ديد در حين انجام اين تمرينات کيفيت هوا تا چه اندازه در نظر گرفته مي شود؟ هوايي که نفس مي کشيم سلامت ما را تا حد زيادي تحت تاثير قرار مي دهد و اپليکيشن AirForU قصد دارد ما را از کيفيت هوا آگاه سازد.

 

با قرار دادن سنسورهاي هوا در اطراف شهرها، خانه ها و حتي وسايلي مثل دوچرخه، تقريبا همه چيز مي تواند يک دستگاه هوشمند براي تعيين کيفيت هوا باشد و به کاربران اين امکان را بدهد که بر اساس کيفيت هوا براي رفت و آمد و يا ورزش خود در محل هاي مختلف تصميم گيري نمايند.

با وجود اپليکيشن هايي نظير آنچه معرفي شد، شهرها و ساکنان آن ها هوشمندتر مي شوند و در سال هاي آينده ارتباط افراد با محيط پيرامون آن ها بسيار متفاوت خواهد بود.

شهرنت شبکه اجتماعي خريد و فروش کالا و خدمات. شهرنت فروشگاهي به وسعت شهر شماست. در اپليکيشن شهرنت شما مي توانيد با توليد محتوا و به ازاي لايک و کامنت هاي دريافتي خود درآمد مستقيم ريالي داشته باشيد.

 

 

دانلود فيلم Laila Majnu 2018


دانلود فيلم Laila Majnu 2018

y2r_z1.jpg

خلاصه داستان : ليلي و مجنون روايتگر زندگي دو جوان است که عاشق يکديگر شده اند جايي که لايا مهجو با مشکلات جوانان امروز مواجه است. زماني که با خانواده هاي دشمن خود مقابله مي کند، داستان عاشقانه پرشور و زيبايي نيز اتفاق مي افتد و ...

معرفي فيلم در imdb :

Taking the leap out of the classic folklore, the story is set in today’s time in Kashmir where Laila Majnu have problems relevant to the youth of today. While dealing with their feuding families a passionate love story unravels.

اپنود

15دليل اصلي طلاق


15دليل اصلي طلاق

 

در زمان هاي گذشته زندگي مشترک افراد دوام و پايداري بيشتري داشت ، طلاق و طلاق توافقي را در کمتر در ميان زوجين مشاهده مي کرديم. در عصر حاضر به دليل عوامل مختلفي مانند مشکلات اقتصادي، شيوع بيماري هاي رواني، عوامل تحريک کننده ناشي از شبکه هاي اجتماعي و... طلاق متاسفانه بيشتر از گذشته صورت مي گيرد. خصوصا زوجيني که بيشتر در معرض نگراني هاي مشکلات مالي بوده و عدم سازگاري با يکديگر دارند. حتي مشاهده شده همسراني هم که بسيار سازگار بودند دست به طلاق زده اند.

اکنون اين سوال در ذهن شما پديد مي آيد که چرا زندگي به طلاق منجر مي شود. در ادامه اين مطلب دلايل عمده صورت گرفتن اين اتفاق تلخ را بيان کرده ايم. با اين حال شايد اين ويژگي ها را افراد زيادي داشته باشند که البته تا الان خوشبختانه زندگي خوشي دارند، اما بهتر است که عوامل زمينه ساز طلاق هستند را شناخت، تا بتوان ديد بهتري به زندگي پيدا کرد.

1-ازدواج زودهنگام

 

افرادي که در اوايل دوران جواني خود، زندگي مشترک را آغاز مي کنند، بيشتر از ديگران در معرض طلاق هستند. شايد ازدواج با همکلاسي دوران مدرسه و دانشگاه، بسيار خوشايند باشد، اما حقيقت امر اين است که ازدواج هاي صورت گرفته در سنين بيست و چند سالگي به بالا، دوام بيشتري دارند. طبق تحقيقات صورت گرفته، افرادي که تا 25 سالگي ازدواج نکرده اند، 24درصد کمتر خود را با خطر طلاق روبه رو کرده اند.

2-ازدواج سابق

 

طبق تحقيقات، احتمال طلاق با هر بار ازدواج بيشتر مي شود. بدين ترتيب ازدواج هاي دوم و سوم بيشتر با خطر طلاق مواجه هستند. عمده افراد فورا پس از طلاق و قبل از اينکه کاملا از ازدواج اول و شکست هاي روحي آن فارغ شوند، مجددا وارد رابطه جديدي مي شوند. بعضي افراد هم البته براي حفظ و تداوم ازدواج دوم خود به خاطر نبود يک خانواده منسجم، با مشکل مواجه مي شوند.

3-کمبود عقايد مذهبي

 

ايمان نقش پررنگي در جلوگيري از طلاق دارد. بر اساس تحقيقات، به اثبات رسيده است که طلاق در ميان زن و شوهرهايي که هر دو مذهبي بوده اند، نسبت به ساير افراد کمتر اتفاق افتاده است. اضافه بر اين، زوجيني که عقايد ديني و مذهبي يکساني دارند در مقايسه با زوج هايي که عقايد متفاوت از هم دارند، کمتر دچار طلاق مي شوند.

4-مسائل و مشکلات مالي

 

مسائل و مشکلات مالي خود نيز يک دليل براي افزايش آمار طلاق است. زوجيني که در زندگي خود زير قرض و بدهي مي روند، نسبت به طلاق نزديکتر هستند. در حالت کلي ميتوان گفت که رابطه مستقيمي ميان ماديات و نشاط افراد وجود دارد. زوجيني که هميشه در فکر اين هستند که چه چيزي را بايد تهيه کنند و يا براي کدام چيز صبر کنند، در مقايسه با افرادي که مشکل مالي چنداني ندارند، کمتر حس شادابي و نشاط مي کنند. نکته تاسف بار اين است که براي راهنمايي افراد و خانواده هايي که مشکلات مالي عديده دارند و با آن دست و پنجه نرم مي کنند، منابع آگاه کننده و مشاوره اي چنداني وجود ندارد. اگر زوجين در طول يک هفته يک بار به خاطر مشکلات مالي با يکديگر جر و بحث مي کنند، طبق تحقيقات 30درصد بيشتر با طلاق مواجه هستند.

5-داشتن فرزند زياد خصوصا چندقلو

 

با اينکه فرزندان شيريني زندگي هستند، اما خانواده هايي که با وجود فرزند چندقلو مجددا به فکر بچه دار شدن هستند، بايد توجه کنند که زندگي آنها به مشکل خواهد خورد. زيرا فرزندان چندقلو نيازمند انرژي و وقت و هزينه بيشتري هستند. بسياري از خانواده هاي داراي فرزند چند قلو، در آينده مشکلات مالي زيادي را متحمل شده و نهايتا زندگي آنها از هم پاشيده خواهد شد.

6-ميزان تحصيلات

 

با اينکه ميزان تحصيلات ، براي زندگي مشترک دوام و پايداري به ارمغان نمي آورد، اما طلاق در خانواده هايي که از لحاظ سطح تحصيلي در مرتبه بالاتري هستند، کمتر رواج دارد. زوجيني که به سبب تحصيلات خود درآمد دارند و در زندگي خود امکانات بيشتري دارند، ازدواج راضي کننده اي نزد خود هم خواهند داشت. همچنين زنان تحصيل کرده بيشتر تمايل دارند که شوهر آنها فردي همسطح و يا بالاتر از آنها در تحصيلات باشد.

7-نبود آموزش هاي کاربردي

 

مشاوره هاي پيش از ازدواج هم در کاهش آمار طلاق موثر هستند. در اين جلسات مشاوره، راهکارهاي حل مشکلات احتمالي در زندگي مشترک بيان مي شود و براي حل مشکلاتي که در آينده ممکن است در زندگي زناشويي به وجود بيايند هم الزامي است. اما اغلب زوجين نسبت به شرکت در جلسه هاي مشاوره قبل از ازدواج چندان جدي نيستند، که اين خود مي تواند روند طلاق را صعودي تر از قبل کند.

8-طلاق پدر و مادر

 

عمده کودکان طلاق ، نسبت به ساير کودکان در ازدواج خود با مشکلات بيشتري مواجه هستند. اگر يکي از زوجين، کودک رشد يافته در خانواده طلاق باشد، 50درصد احتمال آنکه زندگي سرانجام جدايي داشته باشد، بيشتر است. همچنين احتمال طلاق در زوجيني که هردوي آنها فرزند طلاق هستند، بسيار زياد است.

9-اختلاف سني زياد

 

از گذشته تاکنون علامت سوالي در ذهن همه وجود داشته که اختلاف سني هم مي تواند زندگي زوجين را به طلاق بکشاند؟ اين سوال پاسخ منفي دارد چرا که بر اساس بررسي هاي صورت گرفته، مناسب ترين اختلاف سني در ازدواج اين است که شوهر 2 تا 10 سال از همسر خود بزرگتر باشد. آمار طلاق در چنين حالاتي کمتر از زماني است که اختلاف سني بيشتر از 10 سال است يا زن بزرگتر از مرد است.

10-خيانت و پيمان شکني

 

در مورد خيانت همسر در ازدواج هم بررسي هاي زيادي صورت گرفته است که البته به آمار دقيق منتهي نشده است. چيزي که مشخص است اين است که اين آمار بسيار نگران کننده و تاسف بار است. البته در حالت کلي خيانت ميان زوجين متاهل کمتر از زوج هاي با رابطه زياد و يا رابطه هاي بدون ازدواج، صورت مي گيرد. البته خيانت با توجه به سنين و ميزان آگاهي طرفين نيز، داراي جنبه هاي زيادي است. طبق مطالعات، زوج هاي باسابقه و مسن و آموزش ديده، بيشتر از سايرين نسبت به زندگي خود دلسوزي داشته و به پيمان خود پايبند هستند.

البته خيانت در برخي موارد عامل اصلي طلاق تلقي نمي شود، زيرا همسران خائن عمدتا مي توانند يکديگر را توجيه کرده و براي مدتي هم که شده اين مشکل را به تعويق بيندازند. خيانت زماني شکل مي گيرد که اعتمادي وجود نداشته باشد. اينگونه رابطه طرفين اختلال هايي را خواهد داشت. علاوه بر اين شخصي که نسبت به او خيانت شده به خاطر حس طردشدگي از سوي همسرش، به رفتارها و حالات خشونت بار روي آورده که اين کار در واقع نمک بر زخم رابطه آنها مي پاشد.

11-مشکلات جنسي

 

مشکلات جنسي گاهي دليل اصلي طلاق هستند و البته که در برخي موارد هم تاثير غيرمستقيمي بر طلاق دارند. به اين شکل اول به خاطر مشکلات و ناسازگاري هاي جنسي يکي از زوجين به خيانت دست زده و سپس آتش خيانت شعله ور شده ناشي از ناسازگاري جنسي، زندگي آنها را تباه کرده و طلاق رخ مي دهد. اغلب افراد خيانت کننده، دليل خيانت خود را همين مورد عنوان مي کنند.

متاسفانه زوج هايي که از لحاظ جنسي با يکديگر ناسازگار هستند، مشکلدار مي شوند. در اين حالت يکي از طرفين حس مي کند تحت فشار قرار دارد در حالي شخص مقابل او احساس بي اعتنايي و بي توجهي نسبت به شريک زندگي خود دارد. گاها هم اين اتفاق زماني اتفاق مي افتد که از ازدواج زوجين مدت مديدي گذشته و آنها احساس مي کنند که زندگي آنها ديگر آن شور و نشاط قبل را ندارد. بسياري از طلاق ها که پس از گذشت سالها از زندگي مشترک صورت مي گيرد، ممکن است نشات گرفته از همين دليل باشد.

12-اعتياد

 

در بيشتر موارد اعتياد به خودي خود در زندگي مشکل درست نمي کند، بلکه اثرات مخرب آن زندگي را به نيست و نابودي مي کشد. مثلا فردي که معتاد است به سبب اعتياد ممکن است دروغ بگويد و يا دزدي کند، لذا از لحاظ قانوني رفتار او مشکل دارد. اينگونه حالات، فشار روحي و رواني روي زوج مقابل را زياد مي کنند. البته که برخي مي توانند با اعتياد همسر خود مدارا کنند و از آنها حمايت کنند، اما برخي هم به دليل اهتمام ورزي به سلامت خودشان هم که شده، ميل به طلاق دارند. در سال 2014 در اين باره تحقيقاتي صورت گرفت که نتايج آن بسيار نااميدکننده بود که البته چيزي غير اين هم انتظار نمي رفت. در اين تحقيقات يافت شد که آمار طلاق در افراد معتاد به الکل 15.5 درصد است که خود آمار زيادي محسوب مي شود.

13-مشکلات روحي و رواني

 

طبق آمار، طلاق در خانواده هايي که يکي از همسران يا هردوي آنها افسردگي و استرس داشته و يا مشکلات روحي و رواني دارند، بسيار شايع است. مشکلات رواني مي تواند نشات گرفته از اعتياد و يا اختلالات دوقطبي باشد. در تحقيقات به اثبات رسيد که 90درصد ازدواج هايي که يکي از زوجين از اختلال قطبي رنج مي برد، سرانجامي جز طلاق نخواهد داشت. با اينکه در رابطه با ساير بيماري هاي رواني آمار کمتري را شاهد هستيم، اما باز هم آمار طلاق در ميان آنها رشد زيادي دارد. بر اساس مشاهدات انجام شده در هند، 42درصد ازدواج هايي که در آن يکي از زوجين دچار بيماري شيزوفرني است، به طلاق ختم مي شود.

مثل اعتياد، بيماري هاي رواني هم هم عامل اصلي طلاق نيستند، بلکه حالاتي که از اين بيماري ها پديد مي آيد، راه به طلاق دارد. مثلا افرادي که اختلال دوقطبي دارند بيشتر از بقيه افراد حملات فيزيکي و خشونت بار دارند. اينگونه اين افراد و به علاوه آنها مبتلايان به افسردگي بيشتر به همسران خود خيانت مي کنند.

14-اختلاف عقيده در تربيت فرزندان

 

اکثر والدين درباره تربيت فرزندان و پرورش آنها اختلاف نظر پيدا مي کنند. البته برخي موارد نيز قبل از اينکه چنين اختلافاتي شکل بگيرد، طلاق مي گيرند و به همين راحتي تربيت و پرورش فرزندان را با چالش هايي رو به رو مي کنند. پس بهتر است قبل از ازدواج در مورد انتظارات خود درباره تربيت کودکان مفصلا با يکديگر بحث و تبادل نظر کنند چرا که ممکن است زندگي آينده آنها به احتمال زياد مسير طلاق را در پيش بگيرد.

15-شبکه هاي اجتماعي

 

شبکه هاي اجتماعي نيز در طلاق دخيل هستند. در سال 2015 تحقيقي به همين منظور صورت گرفت و نتيجه اينگونه حاصل شد که از هر 7 ازدواج يک ازدواج به خاطر اعتياد همسر به شبکه هاي اجتماعي به طلاق ختم مي شود. در اين تحقيق از هر 4 نفر، يک نفر اذعان داشت که حدودا هفته اي يکبار مجادله هاي خانوادگي آنها مربوط به شبکه هاي اجتماعي است. با اينکه شايد اين يکي از دلايل اصلي طلاق نباشد، اما با اين حال دعواهاي صورت گرفته به خاطر همين موضوع مي تواند زمينه طلاق را مهيا کند.

شانس خود را بيازماييد

چنانچه در زندگي مشترک، مشکلاتي داريد که ممکن است شما را به طلاق مشتاق کند، اگر فکر مي کنيد که مي توانيد اين مشکلات را با گفت و گو و صحبت حل و فصل کنيد، حتما اين کار را بکنيد. اين که چه قدر موفق خواهيد بود مهم نيست، مهم آن است که تلاش خود را در بيشترين حد ممکن به کار بسته ايد. روش هايي هستند که با استفاده از انها مي توانيد پايه و اساس زندگي خود را مستحکم تر کرده و زندگي مشترک خود را از خطرات طلاق در امان بداريد.

با همه اينها اگر عزم جدي براي طلاق داريد و رابطه شما به بن بست طلاق رسيده است، حتما به دنبال يک مشاور خوب و معتمد باشيد. در طلاق هدف اين است که مسالمت آميز و با صلح اين رابطه ختم شود چرا که طرفين رابطه دچار مشکلات و صدمات روحي کمتري شوند.

جهت دريافت مشاوره طلاق و طلاق توافقي  با مشاوران مجرب گپچه با ما در ارتباط باشيد.

 

منبع: گپچه

 

شاوره ازدواج | نکاتي در مورد مشاوره قبل از ازدواج


مشاوره ازدواج | نکاتي در مورد مشاوره قبل از ازدواج

 

  به جرات مي توان گفت که انتخاب همسر، يکي از حساس ترين قسمت هاي زندگي افراد است. اين قسمت ممکن است انسان را با سردرگمي هايي مواجه کند به همين خاطر او نياز بيشتري به راهنمايي متخصصين اين حوزه دارد. به همين دليل مي خواهيم در اين مطلب به بهترين روش مشاوره قبل از ازدواج ، دليل اهميت آن و مهم ترين مسائل قابل بررسي پيش از ازدواج بپردازيم.

 

چگونه مشاوره پيش از ازدواج به کمک افراد مي آيد؟

مهم ترين هدف مشاوره ازدواج آن است که به شناخت بيشتري به خود و طرف مقابل دست پيدا کنيد و عوامل تهديد کننده ارتباط خود را شناخته و روش هاي دفع اين تهديدات خطرساز را از طريق کمک مشاور ياد بگيريد. در واقع مشاور پيش از ازدواج ديد کامل تري از وضعيت کنوني خودتان به شما نشان داده و راهنمايي هاي لازم براي اخذ تصميم درست را پيش روي شما قرار مي دهد.

 

نکات مهم داشتن مشاوره ازدواج سودمند

1-به همراه هم در جلسه حاضر باشيد و جلسات جداگانه نداشته باشيد.

 

2-حين جلسه نسبت به صحبت هاي طرف مقابل نهايت دقت را به کار ببريد تا او را بهتر بشناسيد.

 

3-حين برگزاري جلسه صداقت را فراموش نکنيد تا ارزيابي به دست آمده از جلسه مشاوره واقعي باشد. به بيان ديگر در جلسه مشاوره، همانگونه که هستيد صحبت کنيد نه آنگونه که دوست داريد باشيد.

 

4-نسبت به هشدارهاي مخاطره آميز مشاور که شما را در جريان آنها قرار مي دهد، حساس عمل کرده و پيش از تصميم گيري در مورد شروع زندگي مشترک، روش هاي بهبود آنها را به کار ببنديد. مثلا اگر در مورد يک موضوع ديدگاه متفاوتي داريد، لازم است تا اول از طريق حضور در جلسات آنها را مديريت کرده و سپس زندگي مشترک را آغاز کنيد. از بيان ديدگاه هاي متفاوت خود، ترس نداشته باشيد و هر چيزي که نزد شما مهم است را بيان کنيد.

 

5-جلسات پيش از ازدواج را به عنوان زيرسازي زندگي مشترک خود تلقي کنيد.

 

6-صبور باشيد و نسبت به راهنمايي ها مشاور اعتماد کرده و آنها را عملي کنيد.

 

مهم ترين معيارهاي ازدواج موفق

شايد براي شما سوال باشد که مهم ترين معيارهاي ازدواج موفق کدام هستند. به همين جهت قصد داريم تا شما را با آنها آشنا کنيم. البته امکان دارد براي بررسي بعضي از اين معيارها نياز به گفت و گوي تخصصي با مشاور باشد تا سطح آن معيار را در خود مورد سنجش قرار دهيد.

 

1-ديدگاه شما و شريک زندگي شما در خصوص زن و مرد و تفاوت هاي ميان آنها چه چيزهايي هستند؟ آيا ديدگاه هاي شما به يکديگر شباهت دارند؟

 

2-ديدگاه شما درباره اوقات فراغت، ارتباطات خانوادگي يکديگر، چگونگي تبادل پول بين طرفين، وظايف و مسئوليت ها چيست؟

 

3-ديد شما نسبت به مسائل ديني و اعتقادي چگونه است و آيا تفاوت چشمگيري در يکديگر نسبت به مسائل اعتقادي مشاهده مي کنيد؟

 

4-از سلامت کامل در برابر بيماري هاي رواني و افسردگي در خود و طرف مقابل اطمينان داريد؟

 

5-طرف مقابل چه قدر جذابيت ظاهري مد نظر شما دارد؟

 

6-از لحاظ اقتصادي در شرايط تقريبا يکسان هستيد اگر اينطور نيست ديدگاه شما نسبت به اين تفاوت چيست؟

 

7-اگر از قوميت هاي مختلفي هستيد و يا تفاوت اقتصادي قابل توجهي با يکديگر داريد، چه قدر مي توانيد با اين تفاوت ها مدارا کنيد؟

 

8-آيا از لحاظ اقتصادي، عاطفي و شناختي، توانايي و آمادگي ازدواج داريد؟

 

9-آيا از لحاظ اجتماعي نقاط مشترکي داريد؟

 

نحوه تشخيص مشاوره ازدواج علمي از غيرعلمي

مشاوره قبل از ازدواج دامنه گسترده اي دارد که با يکي از مهم ترين قسمت هاي زندگي يعني انتخاب شريک زندگي درگير است. به همين خاطر اهميت دارد که بتوانيد تفاوت هاي مشاوره علمي و غيرعلمي را دانسته و بعد تصميم بگيريد.

 

اگر مشاور شما به جاي شما تصميم مي گيرد يا به شما مي گويد که مي توانيد ازدواج کنيد يا نمي توانيد چنين تصميمي بگيريد، اين مشاوره غيرعلمي است.

 

همچنين در مشاوره ازدواج بررسي صرف ملاک هاي طرفين و بي توجهي به ريسک آنها مي توانيد بسيار مخاطره آميز باشد. نکته مهم اين است که تفاوت هاي قومي و فرهنگي در مشاوره لحاظ شده و از جنبه هاي مختلف به دقت موشکافي شوند. شما به عنوان يک مراجعه کننده حق داريد که تصميم گيري نهايي را انجام دهيد و اين حق براي هيچ شخص ديگري وجود ندارد.

 

لازم به ذکر است که تست هاي خودشناسي رايج هيچگاه ابزار کافي نبوده و مهم ترين ابزار مورد نياز براي مشاوره پيش از ازدواج ، مصاحبه عميق است.

 

آيا مشاور ازدواج مي تواند خودش فردي مجرد باشد؟

مشاوره ازدواج امري کاملا تخصصي است لذا قبل از آنکه تجربه هاي فردي دخيل باشند، تخصص و آگاهي او مطرح است. به همين خاطر مجرد يا متاهل بودن مشاور، ارتباطي با توانايي و نحوه مشاوره او نداشته و از اين جهت مي توانيد با خيالي آسوده به مشاور متخصص مراجعه کنيد.

 

ابزارهاي تشخيص ازدواج مهم در مشاوره ازدواج

1-مصاحبه عميق و سازماندهي شده اصلي ترين ابزاري است که شما را در مشاوره ازدواج کمک مي کند

 

اين مشاوره تنها از طرف يک مشاور آموزش ديده قابل انجام بوده و به صورت مشترک صورت مي گيرد.

 

2-آزمون تشخيصي ميلون

 

3-آزمون ام ام پي آي mmpi

 

ذکر اين نکته مهم است که اين جلسات مشاوره و راهنمايي آنها تنها ابزار مشاوره ازدواج نبوده و تنها به عنوان ابزاري کمکي به همراه مصاحبه مفيد در نظر گرفته مي شوند.

 

با مد نظر قرار دادن موارد فوق الذکر، مي توانيد متخصص مشاوره پيش از ازدواج را پيدا کنيد تا بتوانيد از راهنمايي هاي او براي اخذ بهترين تصميم استفاده کنيد.

 

جهت کسب اطلاعات بيشتر و ارتباط با کارشناسان و مشاورين آنلاين گپچه با ما در تماس باشيد.

 

منبع: مرکز مشاوره گپچه

sssssssssssssss


TAGS:چت روم فارسي

START

<p><strong><span dir="rtl">چت روم فارسي </span></strong></p>


<p><span dir="rtl">چت روم ها از گذشته تا به امروز به صورت گروه هايي به صورت عمومي و خصوصي براي بر قراري ارتباط ميان مردم و ملت هاي مختلف و زبان هاي مختلف بدون تبعيض نژادي و جنسيتي بوده و هر کسي مي تواند در اين گونه نرم افزار يا سايت ها فعاليتي داشته باشد که در گذشته اين چت روم ها فقط در کشور هاي خارجي وجود داشته و به صورت جاوا اسکريپت بوده و تنها چت روم هاي ايراني از طريق ساخت چت روم براي ياهو مسنجر و گروه هاي ياهو مسنجر جهت ارتباط وجود داشت که پس از ورود موبايل ها به دنياي تکنولوژي نرم افزار نيمباز وارد بازار شد که با استقبال خوبي همراه بود و پس از آن به مرور سايت هايي مخصوص چت روم هاي فارسي به صورت جاوا افتتاح که پس از مدتي اين سايت ها تبديل به پي اچ پي شده و محبوبيت و امکانات فراواني به مرور پيدا کرد که امروزه نسل </span><span dir="rtl"><a href="http://www.baranchat.me/">چت باران</a></span><span dir="rtl"> و چت روم هاي شلوغ و پر کاربر و پر طرفدار جهت سرگرمي و بر قراري ارتباط افتتاح شد &nbsp;و اين چت روم ها در رقابت بوده و همچنين اين چت روم ها از امکانات فراواني مانند چت خصوصي و پروفايل و پست گذاشتن در پروفايل و ليست امتيازات و درجه بندي و عکس گذاشتن براي پروفايل و ريپلي و يا پاسخ پيام مانند تلگرام برخوردار مي باشد که اين امکانات باعث افزايش طرفدار اين سايت ها نسبت به گروهاي تلگرامي شده ولي متاسفانه در چند ساله اخير به دليل رعايت نکردن و نظارت نکردن مديران برخي چت روم ها بر سايت هاي خود اين چت ها فيلتر اعلام شده ولي هنوز هم چت روم هايي هستند که با نظارت و مديريت 24 ساعته و اخراج و بستن ايپي کاربران مختلف از انتشار پيام ها و يا تصاوير غير اخلاقي جلوگيري کرده و اميد واريم در چندين سال اخير چت روم هايي که نظارت کامل دارند مجوز و تاييديه از سازمان فيلترينگ گرفته و بر فعاليت خود ادامه دهند . </span></p>


<p><strong><span dir="rtl">چت باران</span></strong></p>


<p><span dir="rtl">چت باران يکي از قديمي ترين چت روم هاي فارسي بوده که در زمان خاصي قبل از فروش اين چت روم به کاربراني با امار انلاين 1200 نفر در لحظه ميرسيد که پس از شلوغ بودن و کيفيت بالاي اين </span><span dir="rtl"><a href="http://www.baranchat.me/">چت روم</a></span><span dir="rtl"> دامنه اصلي اين چت روم به قيمت بسيار بالايي فروخته شد و پس از مدتي سايت هاي خارجي دامنه اصلي اين چت روم را خريداري کرده و استفاده ميکنند ولي کاربران اين چت روم دوباره دامنه هاي متعددي ساخته و قصد بر برپايي دوباره اين چت روم داشته که متاسفانه باز هم افرادي سود جو بدون نظارت بر چت روم هاي خود اسم اين چت روم را در سازمان فيلترينگ زير سوال برده و اين چت روم ها هم نيز فيلتر مي شوند ولي عسل چت امروزه با مديريتي 24 ساعته و نظارت کامل مانع از انتشار مطالب غير اخلاقي مي شود و قصد بر ساخت محيطي امن براي کاربران چت روم ها را دارد .</span></p>


<p><strong><span dir="rtl">ناز چت</span></strong></p>


melaviz

<P dir=rtl>بازارگاه آنلاين يا بازار عمده اينترنتي</P><P dir=rtl>&nbsp;</P><P dir=rtl>بازارگاه آنلاين يا بازار عمده اينترنتي که از روزهاي اوليه اينترنت وجود دارد؛ از يک سايت يا اپليکيشن موبايل تشکيل شده است که خريداران و فروشندگان عمده مي توانند از طريق آن با يکديگر ارتباط برقرار کنند. در واقع فضايي را براي توليد کنندگان و تامين کنندگان کالاهاي عمده فراهم مي‌کند تا کالاهاي خود را در يک فروشگاه مانند پاساژهاي سنتي در معرض ديد خريداران قرار داده و بتوانند براي کالاي خود بازاريابي اينترنتي انجام دهند.در اين نمونه از بازار اينترنتي برعکس ديگر فروشگاه‌هاي کالايي را خريداري نکرده و در انبار خود نگهداري نمي‌کنند بلکه تنها وظيفه‌ي آن‌ها فقط ارتباط بين توليدکنندگان عمده کالا و خريداران آن است و فروشندگان يا به صورت حق اشتراک ماهانه يا سالانه و يا بايد درصدي از مبلغ فروش کالا را به برگزارکننده مارکت پليس (مدير) بدهند. در اين بازار عمده اينترنتي انواع کالاها و خدمات وجود دارد و افراد راحت‌تر خريدشان را انجام مي‌دهند. علي بابا، 1688 و <SPAN dir=ltr>Ebay, Craigslist</SPAN> نمونه‌هايي از بازارهاي خرده و عمده آنلاين هستند که تقريبا همه چيز مي‌فروشند.</P><P dir=rtl><A href="https://www.tabnak.ir/" data-cke-saved-href="https://www.tabnak.ir/">به</A> <A href="https://www.tabnak.ir/" data-cke-saved-href="https://www.tabnak.ir/">گزارش</A> <A href="https://www.tabnak.ir/" data-cke-saved-href="https://www.tabnak.ir/">تابناک</A> وب سايت چيني علي بابا نيز نمونه اي بسيار بزرگ و موفق از بازارهاي عمده آنلاين است که در سال 99 ميلادي توسط «جک ما» تاسيس شد و پيشتر با عنوان 1688 شناخته مي شد. وبسايت 1688 يکي از بزرگترين تجارت هاي گروه علي باباست. 1688 درواقع گل سرسبد <A href="https://www.alibaba.com/Products?spm=a2794.12418743.scGlobalHomeHeader.8.54be3d2boGM8fS" data-cke-saved-href="https://www.alibaba.com/Products?spm=a2794.12418743.scGlobalHomeHeader.8.54be3d2boGM8fS">گروه</A> <A href="https://www.alibaba.com/Products?

  عناوين مطالب پربازدید