CMS دوربين مدار بسته / شبکه بي سيم آنالوگ و ديجيتال


CMS دوربين مدار بسته  / شبکه بي سيم آنالوگ و ديجيتال

 

CMS   دوربين مدار بسته    : نرم افزار CMS نرم افزاريست که: ميتوان از طريق آن تصوير

چندين دوربين را يک جا مشاهده کرد. در دوربين هاي  مدار بسته آنالوگ شما مي توانيد

از طريق نصب نرم افزار سي ام اس بر روي يک کامپيوتر تصاوير بيش از يک DVR را يکجا

ببينيد. اين قابليت به شما امکان نصب چند DVR در چند محل متفاوت و مشاهده تصاوير

به صورت يکجا را خواهد داد. توجه داشته باشيد که براي مشاهده تصاوير در نرم افزار

CMS بايدتمام DVR هاي شما از يک برند باشند و نرم افزار سي ام اس نيز مربوط به همان

DVR برند باشد. البته گاهي مي توان  هاي چيني را به علت مشابه بودن سخت افزار روي

يک نرم افزار اضافه کرد. در دوربين هاي شبکه نيز مي توان از طريق نصب نرم افزار CMS

بر روي سرور تصاوير چند دوربين را يکجا ديد. در دوربين هاي شبکه نيز بايد براي ديدن

دوربين ها به صورت يکپارچه دوربين ها از يک برند باشند و يا همه انها Onvif باشند. نرم

افزار هاي CMS در دوربين هاي شبکه معمولا داراي قابليت هاي خاص پردازش تصوير نيز

هستند که استفاده از انها را بسيار رايج کرده است. توجه داشته باشيد که هر نرم افزار

CMS قابليت پشتيباني از تعداد محدود از دوربين را دارد. اين تعداد را مي توانيد در

کاتالوگ نرم افزار بخوانيد.

در صورتي که مي خواهيم امنيت خود را افزايش دهيد به شما پيشنهاد مي کنيم از محصولات شرکت

hikvision  هايک ويژن  استفاده کنيد اين شرکت بهترين و با کيفيت ترين محصولات بازار ايران را در حال حاضر دارد.

نرم افزار دوربين مدار بسته

اين نرن افزار به شما اجازه ميدهد که انتقال تصوير دوربين مدار بسته را روي ويندوز خود

در قالب يک نرم افزار به صورت دائمي داشته باشيد. همچنين اين نرم افزار قابليت قرار

دادن تصوير دوربين مدار بسته روي کامپيوتر شما را ايجاد ميکند مثلا اگر شما يک شرکت

داشته باشيد و نيز يک انبار که در مکان هاي متفاوت باشند، تصاوير دوربين هاي مدار

بسته هر دو مکان يا بيشتر را ميتوانيد در کنار هم و روي يک صفحه مانيتور کنيد.

شبکه بي سيم آنالوگ و ديجيتال

براي يک گيرنده راديويي، لغت بي سيم تقريبا قديمي به نظر مي رسد، اين در حالي است که در انتقال ويدئو از روش بيسيم کاملا جديد محسوب مي شود. رد و بدل کردن عکس هاي ديجيتالي بدين روش و بدون استفاده از کابل و هر گونه سيم الکتريکي تقريبا متداول است و امروزه انتقال داده مابين تجهيزات ارتباطي، از طريق فرکانس راديويي، امواج مايکروويو و مادون قرمز، به روشي جهاني مبدل شده است.

تابش الکترومغناطيسي

يک موج انرژي به نام موج راديويي که يک فرستنده آن را توليد مي کند، شکل پيچيده اي از انرژي است که شامل هر دو زمينه مغناطيسي و الکتريکي مي شود. با ترکيب اين دو، موج راديويي نام ديگري نيز پيدا مي کند: تابش الکترومغناطيسي همواره از گونهاي تابش الکترومغناطيسي براي حمل داده هاي بي سيم استفاده مي شود، که در ميان آنها، امواج راديويي، امواج مايکروويو و مادون قرمز بيشترين کاربرد را دارند. هم اکنون بسياري سيستم هاي انتقال ويدئو از راه دور و در کاربردهاي امنيتي، در موارد قطع سيستم، مجهز به برقراري ارتباط بي سيم از طريق امواج راديويي، مايکروويو و اتصال دهنده هاي ماهواره اي هستند. از اين ويژگي در سيستم ها، به عنوان پشتيبان بهره مي گيرند که قادر هستند در مواقعي که انتقال و ارتباط باسيم دچار اختلال مي شوند، وارد عمل شوند.

بلاياي طبيعي از قبيل توفان، زلزله با سيل، لزوم استفاده از اين گونه سيستمهاي پشتيبان را هنگام قطع ارتباطات زميني، نشان ميدهد. در مواقعي که مخابره هاي کابلي و شبکه هاي سنتي تلفن غير قابل دسترسي و راه اندازي هستند، ضرورت وجود قابليت هاي ارتباطات بي سيم بيش از پيش حس ميشود.

بيشتر بخوانيد: نصب دوربين مدار بسته

انتقال از طريق امواج راديويي

امواج راديويي اطلاعات حاوي سيگنال هايي را که مشابه تلگراف از طريق قطع فرآيند انتقال در فواصل معين، به طور مستقيم روي موج کدگذاري شده است و يا اطلاعاتي را که روي موج حامل سوار مي شود، اين فرآيند مدولاسيون گفته مي شود، حمل مي کند.

با تغيير برخي از خصوصيات موج، مدولاسيون شکل مي گيرد، که اگر دامنه يا شدت تغيير داده شود، به آن مدولاسيون دامنه يا AM و اگر فرکانس موج تغيير کند، به آن مدولاسيون فرکانس با FM مي گوييم.

انتقال از طريق امواج مادون قرمز

سيستم هاي ارتباطات داده مادون قرمز از اشعه مادون قرمز براي انتقال داده با پالسهاي نوري بهره مي گيرند. اصطلاح پرتو افکني نيز براي اين نوع انتقال داده به کار مي رود. بدين صورت که ويدئويي را که فرستنده روي يک پرتو مادون قرمز سوار کرده است در يک رديف قرار مي گيرد تا به گيرنده که خروجي آن يک سيگنال ويدئويي ترکيبي است، برسد. شرايط آب و هوايي روي عملکرد پرتوهاي مادون قرمز تأثير مي گذارد امواج مادون قرمز با طول موجي بين ??? تا يک ميليون نانومتري در گستره طيف امواج الکترومغناطيسي  بين امواج مايکروويو و نور مرئي قرار مي گيرند. اين امواج، توانايي ارسال سريع داده بين دو نقطه را دارند، اما قادر به حمل اطلاعات با خود نيستند.

انتقال از طريق امواج مايکروويو

به طور عمده در خطوط مخابراتي طي فواصل کوتاه، مانند سيستم هاي تلفني سلولي از امواج مايکروويو استفاده ميشود. اين نوع از امواج الکترومغناطيسي، فرکانس بالايي دارند و با ما تقريبي يک ميلي متر تا يک متر، در گستره طيف امواج الکترومغناطيسي بين دسته امواج راديويي و مادون قرمز قرار مي گيرند. مزيتي که خطوط مايکروويو نسبت به مادون قرمز دارد اين است که علاوه  بر اين که عمل انتقال داده را در فواصل دورتري نسبت به مادون قرمز انجام مي دهد، تحت تاثير شرايط آب و هوايي نيز قرار نمي گيرد.

 

عطر فرزاتشي الوردي الاصلي


عطر فرزاتشي الوردي الاصلي

ادکلن ورساچه صورتي-برايت کريستال -Versace Bright Crystal، با رايحه اي ملايم و شيرين همچنين سبکي گلي و ميوه اي به بازار معرفي گرديد ادکلن ورساچه صورتي زنانه بهترين انتخاب براي فصول گرم سال مي باشد با طراحي الماس گونه ي درپوش خود به يکي از جذاب ترين طراحي هاي سال هاي اخير تبديل گشته است. روي بطري ورساچه صورتي-برايت کريستال- نشان ورساچه و در پايين آن نام اين عطر با رنگ سياه چاپ شده و ديده مي‌شود. مايع صورتي‌رنگ درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف ادکلن ورساچه صورتي به‌خوبي ديده مي‌شود. در بطري با اندازه‌ي بزرگ و طرح الماس مانندش وزن خوبي به ترکيب کلي اين عطر اضافه کرده است.

ادکلن ورساچه صورتي

وقتي عطر ورساچه صورتي را روي پوست و محل نبض يا لباستان اسپري کنيد، به‌سرعت متوجه بوي ميوه‌ي يوزو، انار و نت‌هاي آبي خواهيد شد. اين ترکيب شيرين و خنک، هيجان و شادي دروني و عميقي را در شما ايجاد مي‌کند. با گذشت زمان، نت‌هاي آغازي جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از ترکيب گل ماگنوليا، نيلوفر آبي و گل صدتوماني چيني تشکيل‌شده‌اند. بوي اين گل‌ها، علاوه بر ايجاد حس آرامش، انرژي مثبت فراواني را هم به شما منتقل مي‌کند. در ادامه و پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از مشک، چوب ماهون و عنبر تشکيل‌شده‌اند. با استشمام بوي اين ترکيب، استرس و اضطراب از شما دور شده و تعادل روحي و هيجان جاي آن را مي‌گيرد.

 • رايحه اوليه : انار – گريپ فرود
  رايحه مياني : گل صد توماني – ماگنوليا – نيلوفر آبي
  رايحه پايه : مشک – کهربا – چوب ماهون

v1_6z58.jpg

عطر ورساچه صورتي

ورساچه با نوعي دلفريبي محض، کريستال شفاف و نوراني، عطر ورساچه کريستال صورتي خود را معرفي ميکند که گوهري گرانبها، زيبا و نادر است که مشخصات آن رايحه اي تازه، پرطراوت و پر گل مي باشد. عطري به شدت دل انگيز و مجذوب کننده مختص زنان قوي و باثبات بوده و در عين حال روحيه اي زنانه دارند، و عاشق اين هستند رايحه اي آنها را احاطه کند که از مزه ي آب دانه هاي انار و طراوتي سرد برخوردار باشد. طراحي الماس گونه ي درب اين عطر در رنگهاي جذاب آن براي مدل هاي مختلفش آن را به يکي از جذاب ترين طراحي هاي سال هاي اخير تبديل کرده است .

عطر زنانه ورساچه برايت کريستال توسط طراح چيره دست و پرآوازه ، آقاي آلبرتو موريلاس طراحي و در سال 2006 به بازار عرضه شد. به عقيده ي کارشناسان مارسلا ، بهترين زمان استفاده از عطر ورساچه برايت کريستال ، استفاده در روزهاي بهار و تابستان ميباشد.

در ادامه نحوه تشخيص عطر ورساچه برايت کريستال اصل از نمونه  فيک و تقلبي را به شما مي گوييم.

در ادامه با بررسي هشت آيتم، تفاوتهاي فيزيکي بين نمونه تقلبي و اصل، و فاکتورهايي که در نمونه ي اصلي بايد مشاهده نمائيد در عطر ورساچه برايت کريستال صورتي را بيان خواهيم کرد:

 

1- درب: پلي اتيلن و شفاف

در هر دو نمونه ي اصلي و تقلبي ورساچه برايت کريستال جنس در عطر، از جنس پلاستيکي و شفاف مي باشد که قالب سازي و پوليش کاري بسيار با کيفيتي استفاده شده، البته در برخي نمونه هاي تقلبي جنس پلاستيک کيفيت پايين تري دارد، در برخي نمونه ها شفافيت کمتري را دارد، که اين اختلاف در همه ي نمونه هاي تقلبي صدق نميکند.

2- جنس بدنه: شيشه

بدنه در نمونه ي اصلي برايت کريستال جنس شيشه اي دارد، و نام محصول در جلوي شيشه بصورت برجسته چاپ شده است. در برخي مدلهاي تقلبي جنس بدنه شيشه با کيفيت پايين تري استفاده شده، و بعضا نام ورساچه هم بصورت برجسته چاپ نشده است.

3- بچ كد شيشه و جعبه: ليبل چاپي

بچ کد در نمونه ي اصلي ورساچه صورتي ليبل چاپي هست که زير شيشه چسبانده شده و زير جعبه هم چاپ شده، که اين مورد در موارد تقلبي هم معمولا به همين شمل ديده شده. اما در برخي نمونه هاي تقلبي بچ کد زير جعبه با بچ کد زير شيشه همخواني ندارند.

4- اطلاعات زير شيشه: ليبل چاپي

اطلاعات تکميلي عطر ورساچه برايت کريستال صورتي نيز توسط ليبل چاپي به زير شيشه چسبانده شده، که در نمونه ي تقلبي هم اغلب به همين صورت ديده شده. اما تفاوتي که در بيشتر موارد بين نمونه ي فيک و اصلي ديده شده کيفيت پايين چاپ اطلاعات روي ليبل در نمونه ي تقلبي و کيفيت بسيار بالاي چاپ در نمونه ي اصلي مي باشد.

5- افشانه: فلز

افشانه در هر دو نمونهي تقلبي و اصل از جنس فلز است. ولي کيفيت اسپري کردن و پاشش پودري در نمونه ي اصلي بسيار بالاتر است.

6- پمپ: فلز

با جدا کردن افشانه از روي شيشه ميتوان پمپ عطر برايت کريستال را مشاهده کرد، در نمونه ي اصلي پمپ نيز از جنس فلز است و در اغلب نمونه هاي تقلبي پمپ هاي کم کيفيت آلومينيومي رايج استفاده شده که معمولا خيلي زود دچار نشت مي شوند.

7- طوق: فلز

در نمونه ي اصلي برايت کريستال از طوق فلزي بسيار با کيفيتي استفاده شده که باعث شده درب به خوبي روي آن قرار گرفته و محکم شود. در برخي نمونه هاي تقلبي از طوق پلاستيکي و در برخي ديگر از طوق فلزي کم کيفيت استفاده شده.

 

8- سلفون: دارد

ورساچه Bright crystal نيز مانند اغلب عطرهاي موجود سلفون دارد و در نقاط پلمپ ميتوان کيفيت پلمپ شدن سلفون را به خوبي مشاهده کرد. در نمونه هاي تقلبي نيز سلفون با کيفيت پايين تري استفاده شده.

 

توضيحات تکميلي:

تمام موارد بالا نسبي بوده و ممکن از در برخي مدلهاي تقلبي دقت و کيفيت توليد بالاتري استفاده شده باشد.

حتما عطر را از فروشگاههاي مطمئن، معتبر و تخصصي عطر تهيه فرمائيد.

هيچ عطري را به هيچ عنوان بدون جعبه خريداري نکنيد. عطر بدون جعبه = عطر تقلبي

قيمت تستر عطرهاي اوريجينال بايستي نهايتا 10% تا 20% کمتر از خود عطر باشد، قيمت پايين تر تستر = تستر تقلبي

 

طراحي سايت اصفهان


طراحي سايت اصفهان

طراحي سايت در اصفهان يک صنعت بسيار پر کار مي باشد. در اين زمينه شرکت هاي زيادي به رقابت با يک ديگر مي پردازند. يکي از شرکت هاي فعال و با سابقه در اين زمينه شرکت طراحي سايت وب يار مي باشد. اکنون مي خواهيم خدمات شرکت وبيار را براي شما توضيح دهيم. مقاله خود را با يک سوال شروع مي کنيم؟

شرکت وبيار چه خدماتي را به شما ارائه مي دهد؟

همان طور که گفته شد شرکت طراحي سايت وب يار بيش از 20 سال است که در بازار طراحي سايت اصفهان رقابت دارد. اکنون خدماتي که شرکت وبيار به شما ارائه مي کند، بسيار گسترده هستند.اکنون با هم اين خدمات را بررسي مي کنيم.

طراحي سايت اصفهان:

شرکت وبياردر زمينه طراحي سايت اصفهان فعاليت هاي گسترده اي را انجام مي دهد.اما چگونه؟ وقتي که يک مشتري به ما مراجعه مي کند،ما با توجه به نياز مشتري براي او يکي از دو گزينه زير را انتخاب مي کنيم:

 • طراحي قالب براي سي ام اس هاي قدرتمندي مثل وردپرس
 • طراحي يک قالب اختصاصي و پنل مديريت اختصاصي براي مشتري

که با توجه به نياز مشتري يکي از اين دو را به او پيشنهاد مي کنيم.

طراحي فروشگاه اينترنتي اصفهان:

اين خدمت نيز زير مجموعه طراحي سايت اصفهان مي باشد. و خدمات ارائه شده با آن يکي هستند.يعني مشتري مي تواند سي ام اس اختصاصي يا قالب اختصاصي با سي ام اس هاي عمومي را انتخاب کند. در بازار طراحي سايت اصفهان اگر به دنبال قيمت مناسب تر هستيد کار با سي ام اس هاي قدرتمندي نظير وردپرس و ووکامرس را به شما پيشنهاد مي کنيم.اما اگر تعداد محصولات شما بيش از مقداري است که نميتوانيد با وردپرس،ووکامرس آن ها را مديريت کنيد.پيشنهاد ما به شما استفاده از سي ام اس هاي اختصاصي است که توسط تيم طراحي سايت وب يار براي شما نوشته شده اند.   طراحي سايت اصفهان

سئو سايت اصفهان:

يکي از خدماتي که در زمينه طراحي سايت اصفهان رقابت بسيار زيادي در اين زمينه شکل گرفته است،سئو سايت اصفهان مي باشد. تيم سئو فعال در شرکت وبيار که با نام سئويار فعاليت دارد،وظيفه دارد تا سايت شما را به صفحات اول گوگل برساند تا بتوانيد از گوگل ورودي داشته باشيد.تيم سئو يار در زمينه هاي مختلفي مانند:

 • ساخت بکلينک
 • بهينه سازي قالب هاي شما
 • توليد محتوا
 • بهينه سازي ديتا بيس شما

و خدمات ديگري که مي توانيد به مقاله سئو سايت اصفهان مراجعه کنيد. طراحي سايت اصفهان

خدمات هاستينگ:

يکي از مهم ترين مراحل طراحي سايت اصفهان خريد هاست مي باشد..يکي ديگر از خدمات ارائه شده توسط ما خدمات هاستينگ در اصفهان مي باشد.تيمي که اين وظيفه را بر عهده دارد تيم هاست يار مي باشد.هاست هاي ارائه شده به مشتريان ما در سرور هاي يک شرکت معتبر آلماني قرار داررند. که اگر شما بخواهيد به صورت مستقين از اين شرکت خريداري کنيد هزينه هاي بسيار سنگيني را بايد بپردازيد. اما اگر با تيم هاست يار همکاري کنيد، شما مي تونيد با قيمت بسيار کمتر از هاست هاي پرسرعت برخوردار شويد. طراحي سايت اصفهان

بازاريابي اصفهان:

تيم بازاريابي وبيار خدمات گوناگوني را در اين زمينه به شما ارائه مي دهد. اين خدمات عبارت اند از:

 • ارسال پيامک انبوه
 • ارسال پيامک انبوه در واتساپ
 • ارسال ايميل انبوه

و ديگر خدماتي که مي توانيد در مقاله افزايش فروش و برندينگ بخوانيد. طراحي سايت اصفهان

ديجيتال مارکتينگ و مديريت سايت اصفهان:

شرکت وبيار در زمينه ديجيتال مارکتينگ و مديريت سايت اصفهان نيز مي تواند به شما کمک کند. با فعاليت در شبکه هاي اجتماعي به خصوص اينستاگرام و يوتوب شما مي توانيد ورودي هاي بسيار بالايي به وبسايت خود داشته باشيد.همچنين در زمينه مديريت سايت نيز تعدادي از افراد خبره و متخصص در اين زمينه را به شما معرفي مي کنيم تا به بهترين شکل ممکن سايت شما را مديريت کنند.

طراحي لوگو و ست اداري:

يکي مهم ترين خدمات شرکت وبيار در زمينه طراحي سايت اصفهان طراحي لوگو و ست اداري مي باشد. لوگو وبسايت شما نماد کسب و کار شماست. و به وسيله آن شما را مي شناسند. هر چه لوگو ساده تر باشد از جذابيت بيش تري برخوردار است. تيم طراحي لوگو و ست اداري شرکت وبيار به شما کمک مي کند تا در عين سادگي لوگو زيبايي را نيز در کنار خود داشته باشد. اين کار برند شما را به يکي از سرشناس ترين برند ها تبديل مي کند.   طراحي سايت اصفهان

کارآموزي طرحي سايت اصفهان:

در مکان هاي مختلف مي شنويد که خيلي از دانشجويان فارغ التحصيل شده از دانشگاه، بسيار از اين گله مند هستند که در دوران دانشجويي مطلب مفيدي ياد نميگيرند که با آن کسب درآمد کنند. ما نيز اين شرايط را درک مي کنيم. تيم طراحي سايت وب يار خبر خوبي را براي شما دارد. ما در تيم طراحي سايت وب يار کارآموز استخدام مي کنيم. به او آموزش مي دهيم و مسير درست ورود به بازار کار صنعت طراحي سايت اصفهان را نشان مي دهيم.براي اطلاعات بيشتر صفحه کارآموزي را مطالعه کنيد.

پکيج هاي آموزشي طراحي سايت اصفهان:

اگر در شهر هاي ديگر حضور داريد و مي خواهيد طراحي سايت را آموزش ببينيد اصلا نگران نباشيد. تيم طراحي سايت وب يار 4 پکيج آموزشي را آماده کرده تا شما را به هدفتان نزديک تر کند. اين پکيج هاي آموزش در زمينه هاي مختلفي همچون:

به شما ارائه مي گردند. و شامل مفيد ترين مطالب موجود در اين زمينه ها مي شوند. اين پکيج ها نتيجه سال ها تجربه مي باشند.پس در حفظ و نگه داري آن کوشا باشيد.

سخن پاياني:

همان طور که ديديد شرکت وبيار علاوه بر طراحي سايت اصفهان خدمات گوناگون و مفيد ديگري را به شما ارائه مي دهد.تا شما بتوانيد بهترين ها را در اختيار داشته باشيد. و لذت فروش 10 و 100 برابري را تجربه کنيد. براي دريافت اطلاعات بيشتر به سايت وبيار مراجعه کنيد. همچنين مي توانيد از طريق واتساپ به شماره پشتيباني پيام ارسال کنيد. در اولين فرصت ممکن جواب شما داده مي شود.

مراکز فروش تجهيزات آرايشگاهي تهران


مراکز فروش تجهيزات آرايشگاهي تهران

 

براي ارائه خدمات زيبايي در سالن ، تجهيزات اوليه براي هر سالن در دسترس است. برخي از اين دستگاه ها شامل موارد زير است.

 

تجهيزات اداري براي آرايشگري

لازم است براي ضبط جلسات مشتريان و هماهنگي هاي لازم با آنها ، از دستگاه کارت خوان ، تلفن ، تجهيزات اداري اوليه و ميز تحرير براي محل پذيرش استفاده کنيد. مراکز فروش تجهيزات آرايشگاهي تهران.

 

دکوراسيون صندلي و پذيرايي

با طراحي يک دکوراسيون جذاب براي فضاي نشيمن که متناسب با نماي کلي سالن شما باشد ، مي توانيد مشتريان را به زيبايي سالن جلب کنيد و همچنين مجهز به مبلمان راحت باعث مي شود مشتريان منتظر بمانند تا کتاب بخوانند و چاي بنوشند يا قهوه راحت است.

 

اقلام خرده فروشي يا قفسه محصولات

به راحتي مي توانيد لوازم آرايشي را با قرار دادن آنها روي قفسه نزديک محل پذيرايي تبليغ و بفروشيد. بسته به مدل آرايشگاه خود ، قفسه هاي ديواري ، يک صفحه نمايش رايگان يا يک قفسه در کنار يک ميز مخفي ايجاد کنيد.

 

لباس آرايشگاه

يونيفرم يا پيش بند کشيده مي تواند استايل شما را هماهنگ نگه دارد و لباس هاي روزمره شما را از قرار گرفتن در معرض مواد شيميايي مورد استفاده در دوره هاي زيبايي محافظت کند. همچنين ممکن است لازم باشد تجهيزات محافظتي مانند دستکش لاتکس را در آرايشگاه تهيه کنيد.

 

تجهيزات شستشوي آرايشگاه

براي شستن حوله و لباس آرايشگاه به ماشين لباسشويي و خشک کن نياز است. مراکز فروش تجهيزات آرايشگاهي تهران.

 

مدل موهاي کوتاه براي آرايشگران

مدل موهاي کوتاه براي آرايشگران

شورت آرايشگري

تيغه

مو سوز

اسپري مو

قيچي پيتا

خشک کن دست

تعدادي شانه و برس

تجهيزات آرايشگري

تايمر

فويل

شلوارهاي زنانه

دستکش

برس رنگ مو

کاسه براي رنگ مو

آب ميوه گيري لوله رنگي

دستمال کاغذي رنگ کنيد

لوازم جانبي مانيکور و پديکور

سوهان

ناخن گير

ضد عفوني کننده

لهستاني (بافر)

عقيم سازي شيشه

قفسه لاک آرايشگري

آرايشگري

شن ل

حوله

آينه دستي

صندلي کودک

انواع پيش بند آرايشگاه

تجهيزات آرايشگري براي خانم ها

تجهيزات آرايشگري

تجهيزات آرايشگري

تجهيزات آرايشگري براي زنان شامل دسته هاي مختلفي است ، به عنوان مثال ، مي توان به تجهيزات لازم براي رنگ مو ، اتاق استراحت ، لوازم جانبي کوتاه ، تجهيزات رنگ آميزي مو ، آرايش مو ، آرايش صورت ، مبلمان و مبلمان مغازه و همچنين تجهيزات مانيکور و پديکور اشاره کرد.

مراکز فروش تجهيزات آرايشگاهي تهران

تجهيزات مورد نياز براي بخش رنگ مو آرايشگاه

آرايشگاه مهمترين وسيله اي است که براي بخش رنگ مو در آرايشگاه خود نياز داريد. علاوه بر آرايشگري ، سشوار ايستاده و قفسه هايي براي تنظيم رنگ مو از ديگر ابزارهاي مهم مورد استفاده در رنگ مو در آرايشگاه است. آرايشگري که انتخاب مي کنيد بايد کاملاً راحت باشد و در حين استفاده به گردن و ساير قسمت هاي بدن آسيب نرساند. براي تکميل اين قسمت از آرايشگاه ، همچنين به يک کاسه رنگ مو ، برس رنگ مو ، فويل ، دستکش ، دستمال هاي رنگ آميزي ، رنگ لوله فشار ، کليپس و تايمر نياز داريد.

 

تجهيزات لازم براي مانيکور و پديکور

بخش مانيکور و پديکور يکي از محبوب ترين قسمت هاي هر آرايشگري است. براي اين قسمت از آرايشگاه خود ، به ابزار و تجهيزات مختلفي از جمله صندلي مانيکور ، ميزهاي مانيکور ، صندلي پديکور ، صندلي چرخدار ، صندلي پديکور ، صندلي مشتري ، ضد عفوني کننده ، ضدعفوني کننده شيشه ، صيقل دهنده (بافر) نياز داريد.) ، ماشين اصلاح ، ناخن گير و قفسه نمايش براي لاک ناخن. به ياد داشته باشيد که صندلي که مي خريد استانداردهاي لازم را دارد. زيرا ناخن هاي کار شما قرار است ساعت هاي طولاني روي اين صندلي بنشينند. بنابراين ، طراحي صندلي آرايشگري نبايد به گونه اي باشد که باعث آسيب به بدن شود.

لوازم ارايشگاه مردانه

 

ابزارهاي لازم براي آرايش صورت و مو

براي اينکه اين قسمت از آرايشگاه با ساير سالن هاي زيبايي متفاوت باشد ، لوازم جانبي را ارائه دهيد که کيفيت عالي دارند. لوازم آرايشي ، صندلي هاي آرايش ، قيچي و پيش بند ، تعدادي شانه و برس ، سشوار ، قيچي پيتا ، فر کننده مو ، اسپري مو و تيغ از جمله ابزار و لوازم مورد نياز قسمت آرايش صورت و مو است.

 

مبلمان و اثاثيه آرايشگري

از جمله وسايلي که مي تواند بر دکوراسيون و رنگ آميزي صحيح سالن زيبايي شما تأثير بگذارد ، مبلمان و لوازم آرايشگري است. همانطور که مي دانيد خدمات تراشيدن بخش عمده اي از خدمات سالن هاي زيبايي را تشکيل مي دهد. بنابراين در انتخاب لوازم جانبي اين قسمت از سالن زيبايي خود دقت کنيد. فضاي بزرگ اين قسمت از سالن زيبايي شما را ملزم به تهيه مبلمان مقرون به صرفه براي اين قسمت از فضاي خود مي کند ، مبلمان خريداري شده بايد با تمام دکوراسيون آرايشگاه شما هماهنگي خوبي داشته باشد. ساير موارد موجود در اين بخش شامل يک نماي کلي است. مراکز فروش تجهيزات آرايشگاهي تهران.

عطر فرزاتشي الوردي الاصلي


عطر فرزاتشي الوردي الاصلي

ادکلن ورساچه صورتي-برايت کريستال -Versace Bright Crystal، با رايحه اي ملايم و شيرين همچنين سبکي گلي و ميوه اي به بازار معرفي گرديد ادکلن ورساچه صورتي زنانه بهترين انتخاب براي فصول گرم سال مي باشد با طراحي الماس گونه ي درپوش خود به يکي از جذاب ترين طراحي هاي سال هاي اخير تبديل گشته است. روي بطري ورساچه صورتي-برايت کريستال- نشان ورساچه و در پايين آن نام اين عطر با رنگ سياه چاپ شده و ديده مي‌شود. مايع صورتي‌رنگ درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف ادکلن ورساچه صورتي به‌خوبي ديده مي‌شود. در بطري با اندازه‌ي بزرگ و طرح الماس مانندش وزن خوبي به ترکيب کلي اين عطر اضافه کرده است.

ادکلن ورساچه صورتي

وقتي عطر ورساچه صورتي را روي پوست و محل نبض يا لباستان اسپري کنيد، به‌سرعت متوجه بوي ميوه‌ي يوزو، انار و نت‌هاي آبي خواهيد شد. اين ترکيب شيرين و خنک، هيجان و شادي دروني و عميقي را در شما ايجاد مي‌کند. با گذشت زمان، نت‌هاي آغازي جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از ترکيب گل ماگنوليا، نيلوفر آبي و گل صدتوماني چيني تشکيل‌شده‌اند. بوي اين گل‌ها، علاوه بر ايجاد حس آرامش، انرژي مثبت فراواني را هم به شما منتقل مي‌کند. در ادامه و پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از مشک، چوب ماهون و عنبر تشکيل‌شده‌اند. با استشمام بوي اين ترکيب، استرس و اضطراب از شما دور شده و تعادل روحي و هيجان جاي آن را مي‌گيرد.

 • رايحه اوليه : انار – گريپ فرود
  رايحه مياني : گل صد توماني – ماگنوليا – نيلوفر آبي
  رايحه پايه : مشک – کهربا – چوب ماهون

v1_6z58.jpg

عطر ورساچه صورتي

ورساچه با نوعي دلفريبي محض، کريستال شفاف و نوراني، عطر ورساچه کريستال صورتي خود را معرفي ميکند که گوهري گرانبها، زيبا و نادر است که مشخصات آن رايحه اي تازه، پرطراوت و پر گل مي باشد. عطري به شدت دل انگيز و مجذوب کننده مختص زنان قوي و باثبات بوده و در عين حال روحيه اي زنانه دارند، و عاشق اين هستند رايحه اي آنها را احاطه کند که از مزه ي آب دانه هاي انار و طراوتي سرد برخوردار باشد. طراحي الماس گونه ي درب اين عطر در رنگهاي جذاب آن براي مدل هاي مختلفش آن را به يکي از جذاب ترين طراحي هاي سال هاي اخير تبديل کرده است .

عطر زنانه ورساچه برايت کريستال توسط طراح چيره دست و پرآوازه ، آقاي آلبرتو موريلاس طراحي و در سال 2006 به بازار عرضه شد. به عقيده ي کارشناسان مارسلا ، بهترين زمان استفاده از عطر ورساچه برايت کريستال ، استفاده در روزهاي بهار و تابستان ميباشد.

در ادامه نحوه تشخيص عطر ورساچه برايت کريستال اصل از نمونه  فيک و تقلبي را به شما مي گوييم.

در ادامه با بررسي هشت آيتم، تفاوتهاي فيزيکي بين نمونه تقلبي و اصل، و فاکتورهايي که در نمونه ي اصلي بايد مشاهده نمائيد در عطر ورساچه برايت کريستال صورتي را بيان خواهيم کرد:

 

1- درب: پلي اتيلن و شفاف

در هر دو نمونه ي اصلي و تقلبي ورساچه برايت کريستال جنس در عطر، از جنس پلاستيکي و شفاف مي باشد که قالب سازي و پوليش کاري بسيار با کيفيتي استفاده شده، البته در برخي نمونه هاي تقلبي جنس پلاستيک کيفيت پايين تري دارد، در برخي نمونه ها شفافيت کمتري را دارد، که اين اختلاف در همه ي نمونه هاي تقلبي صدق نميکند.

2- جنس بدنه: شيشه

بدنه در نمونه ي اصلي برايت کريستال جنس شيشه اي دارد، و نام محصول در جلوي شيشه بصورت برجسته چاپ شده است. در برخي مدلهاي تقلبي جنس بدنه شيشه با کيفيت پايين تري استفاده شده، و بعضا نام ورساچه هم بصورت برجسته چاپ نشده است.

3- بچ كد شيشه و جعبه: ليبل چاپي

بچ کد در نمونه ي اصلي ورساچه صورتي ليبل چاپي هست که زير شيشه چسبانده شده و زير جعبه هم چاپ شده، که اين مورد در موارد تقلبي هم معمولا به همين شمل ديده شده. اما در برخي نمونه هاي تقلبي بچ کد زير جعبه با بچ کد زير شيشه همخواني ندارند.

4- اطلاعات زير شيشه: ليبل چاپي

اطلاعات تکميلي عطر ورساچه برايت کريستال صورتي نيز توسط ليبل چاپي به زير شيشه چسبانده شده، که در نمونه ي تقلبي هم اغلب به همين صورت ديده شده. اما تفاوتي که در بيشتر موارد بين نمونه ي فيک و اصلي ديده شده کيفيت پايين چاپ اطلاعات روي ليبل در نمونه ي تقلبي و کيفيت بسيار بالاي چاپ در نمونه ي اصلي مي باشد.

5- افشانه: فلز

افشانه در هر دو نمونهي تقلبي و اصل از جنس فلز است. ولي کيفيت اسپري کردن و پاشش پودري در نمونه ي اصلي بسيار بالاتر است.

6- پمپ: فلز

با جدا کردن افشانه از روي شيشه ميتوان پمپ عطر برايت کريستال را مشاهده کرد، در نمونه ي اصلي پمپ نيز از جنس فلز است و در اغلب نمونه هاي تقلبي پمپ هاي کم کيفيت آلومينيومي رايج استفاده شده که معمولا خيلي زود دچار نشت مي شوند.

7- طوق: فلز

در نمونه ي اصلي برايت کريستال از طوق فلزي بسيار با کيفيتي استفاده شده که باعث شده درب به خوبي روي آن قرار گرفته و محکم شود. در برخي نمونه هاي تقلبي از طوق پلاستيکي و در برخي ديگر از طوق فلزي کم کيفيت استفاده شده.

 

8- سلفون: دارد

ورساچه Bright crystal نيز مانند اغلب عطرهاي موجود سلفون دارد و در نقاط پلمپ ميتوان کيفيت پلمپ شدن سلفون را به خوبي مشاهده کرد. در نمونه هاي تقلبي نيز سلفون با کيفيت پايين تري استفاده شده.

 

توضيحات تکميلي:

تمام موارد بالا نسبي بوده و ممکن از در برخي مدلهاي تقلبي دقت و کيفيت توليد بالاتري استفاده شده باشد.

حتما عطر را از فروشگاههاي مطمئن، معتبر و تخصصي عطر تهيه فرمائيد.

هيچ عطري را به هيچ عنوان بدون جعبه خريداري نکنيد. عطر بدون جعبه = عطر تقلبي

قيمت تستر عطرهاي اوريجينال بايستي نهايتا 10% تا 20% کمتر از خود عطر باشد، قيمت پايين تر تستر = تستر تقلبي

 

رد روم کجاست ؟


رد روم کجاست ؟

اتاق قرمز” يک وب سايت بر پايه اتفاقات واقعي است که معمولاً در قسمت “دارک وب” اينترنت توصيف مي شود ، جايي که مردم مي توانند براي تماشاي يک قتل يا شکنجه پول پرداخت کنند.

 

منظور از  اتاق قرمز يا ردم روم مکاني براي شکنجه و مرگ است. مکاني مخفي در اعماق وب تاريک که در آن کساني که ترجيح مي دهند يک سوال اين کار را انجام دهند مي توانند به طور فعال در شکنجه و مرگ يک انسان ديگر شرکت کنند. به شرکت کنندگان مکان و زمان جمع آوري داده مي شود. آنها براي اين اطلاعات هزينه مي پردازند. اگر قصد شرکت در آن را داريد ، بيت کوين زيادي نيز در اين جشن مورد نياز خواهد بود. اين که فقط پشت خود را بمانيد ، بي صدا تماشا کنيد ، هزينه اضافي نخواهد داشت. در تاريخ و ساعت اعلام شده ، شرکت کنندگان در يک URL خاص .onion جمع مي شوند. براي رفتن به آنجا نرم افزارهاي تخصصي مانند مرورگر Tor مورد نياز است. اين "اتاق قرمز" تعيين شده خواهد بود. پس از ورود ، يک فيد مستقيم در مانيتور شما شروع به پخش جرياني مي کند ، هر کجا که در دنياي واقعي باشيد. روي صفحه ، معمولاً اتاقي با احساس اتاق وجود دارد. در آن قرباني خواهد شد. مرد ، زن ، بزرگسال يا کودک. اين امر به آنچه در اين برنامه آمده است بستگي دارد. آنها معمولاً برهنه هستند ، يا لباس هاي نامناسبي دارند ، به طوري که همه مناطق در معرض آسيب شکنجه ، که نقاب دارد ، قابل دسترسي هستند. سپس شرکت کنندگان از سراسر جهان درخواست هاي خود را بيان مي کنند و مي گويند آنچه را که مي خواهند براي قرباني انجام دهند ، بيان مي کنند. از آنجايي که نتيجه نهايي مرگ است ، هر چيزي به بهاي گزاف پيش مي رود. اين ادامه مي يابد تا زماني که قرباني در چنين شرايط وحشتناکي به سر مي برد که بايد اعزام شود ، کشته شود و نمايش تمام شود. صفحه خالي خواهد شد عوامل پليس اينترنت مي گويند اينها فقط حرف و شايعه است. سايرين قاطع هستند که اشتباه مي کنند يا واقعيت را پنهان مي کنند. آنها تا حدي وجود دارند. من هرگز چيزي نديده ام ، فقط توصيف افرادي را که خوانده اند بخوانيد. چندي پيش يکي وجود داشت که توسط بسياري ديده شده بود ، چيزي وحشتناک به نام "Daisy's Destruction". برخي ادعا مي کنند که اين يک حقه است. ديگران قسم مي خورند که واقعي است. چه چيزي در اين اتاق قرمز فيلمبرداري شده است؟ من فقط مي توانم سخنان ديگران را به شما بدهم ... «در تخريب ديزي چه اتفاقي مي افتد؟ دادستان ها به دادگاه گفتند که اسکالي ادعا مي کند ويدئويي را به نام "تخريب ديزي" کارگرداني کرده است که در آن يک دختر بچه توسط يک زن نقاب زده و برهنه شکنجه مي شود. گفته مي شود اين نشان مي دهد که دختر بچه توسط پاهاي خود وارونه بسته شده ، مورد آزار جنسي قرار گرفته و مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. "Daisy's Destruction چيست؟

منبع: شبکه اجتماعي سوال و جواب يک سوال

 

Motion detector يا حسگر حرکت


Motion detector يا حسگر حرکت

موشن دتکتور (Motion Detector) يا تشخيص حرکت يکي از قابليت هاي بسيار رايج سيستم هاي ضبط مداربسته است. اين قابليت به شما کمک ميکند پس از شناسايي حرکت در تصاوير عملکرد مناسبي نسبت به آن داشته باشيد.

ساختار

موشن دتکشن يکي از اولين قابليت هاي مبتني بر پردازش تصوير است. در اين مکانيزم پردازنده شما در هر لحظه يک فريم را با فريم هاي قبل و بعد آن مقايسه مي کند و از طريق تشخيص ميزان تغييرات در تصاوير متوالي حرکت را شناسايي مي کند. اين بدين معناست که اگر تغيير نور ناگهايي در تصوير داشته باشيد نيز اين تغييرات به عنوان حرکت شناسايي خواهد شد.

کاربرد

بزرگترين کاربرد موشن دتکتورهاي تصويري در تنظيم ضبط سيستم هاي مداربسته است. از طريق استفاده از موشن دتکتور شما خواهيد توانست سيستم دوربين مدار بسته خود را به گونه اي تنظيم کنيد که تنها در زمان حرکت و تغييرات در صفحه ضبط کند. اين قابليت طول زمان ضبط و حجم فايل هاي ضبط شده را به شدت کاهش مي دهد.
استفاده از مکانيزم موشن دکتکشن تصويري به عنوان دزدگير از نظر فني قابل انجام نيست چرا که اين مکانيزم به جاي حساسيت به حرکت فيزيکي تنها به تغييرات در تصاوير حساس است و در اين صورت هر گونه تغيير نور و رنگ ناگهاني سيستم دزدگير شما را فعال خواهد کرد.

معايب

سيستم تشخيص حرکت تصويري داراي معايب زيادي است. با اين وجود به علت سادگي و کارايي استفاده از ان در دستگاه هاي NVR و DVR بسيار رايج است. اولين و بزرگترين عيب سيستم موشن دتکشن تصويري حساسيت ان نسبت به تغييرات در تصوير است. اين حساسيت باعث خواهد شد هر گونه تغيير ناگهاني در تصوير به عنوان جسم متحرک شناسايي شود. به همين دليل امکان استفاده از دستگاه هاي حفاظت تصويري به عنوان دزدگير وجود نخواهد شد.

 1. افزايش اثربخشي دوربين هاي حرارتي هايک ويژن
 2. تجهيزات حفاظت پيراموني
 3. سيستم اعلام سرقت
 4. دوربين مداربسته خورشيدي
 5. فوايد سيستمهاي يکپارچه نظارت تصويري بر مبناي راهکار H.265
 6. دوربين مداربسته 12 مگاپيکسلي سوني SNC VB770
 7. رزولوشن تصوير دوربين مدار بسته
 8. تحليلگر ويدئويي دوربين مداربسته نياز آينده
 9. لوکس نوري در دوربين هايک ويژن چيست ؟
 10. آيا بايد از دوربين هاي 4K در پروژه هاي مدار بسته انتخاب کنيم؟
 11. اينترنت اشياء – IOT در خدمت امنيت جامعه !
 12. راهنماي خريد دستگاه NVR هايک ويژن
 13. چه دوربيني براي پوشش فضاي پارکينگ مناسب است ؟
 14. مطالب کاربردي در زمينه دوربين هاي مداربسته
 15. وب اپليکيشن چيست و چه تفاوتي با اپليکيشن دارد؟
 16. تجهيز سامانه شرکت توتال توسط هايک ويژن
 17. سري جديد دوربين هاي مدار بسته IP مجهز به هوش مصنوعي
 18. پرتال اطلاع رساني جديد هايک ويژن
 19. کدک H.265 انقلاب نوين يا اسطوره پوشالي

طراحي زيرساخت شبکه IP/PoE دوربين مداربسته

10 گام ضروري و اساسي در انتخاب رشته


b4_zbwb.png

?? گام ضروري و اساسي در انتخاب رشته

 

?? گام اول؛ در درجه اول، من بايد خودم را خوب بشناسم، علايقم را بدانم، بفهمم که تيپ شخصيتي ام چيست، آيا درونگرا هستم يا برونگرا و استعداد چه رشته اي را دارم، حفظياتم خوب است يا هوش رياضي و محاسباتي بهتري دارم!

خودم را که خوب شناختم ميرسم به گام بعدي...

 

?? گام دوم؛ حالا با توجه به شناختي که از خودم به دست آوردم چه رشته اي براي من مناسب است؟

 

?? گام سوم؛ بازار کار اين رشته يا رشته هايي که ميخواهم آن را ادامه بدهم چگونه است و در آينده چه زيرشاخه هايي دارد و تا چه سطحي بايد آن را ادامه بدهم که بتوانم از آن درآمدزايي بکنم

 

?? گام چهارم؛ کدام دانشگاه ها در اين رشته يا رشته هايي که من ميخواهم آن را بخوانم رنکينگ و رتبه ي بهتري دارند و مدرکشان براي آينده ي شغلي من اعتبار مي آورد.

 

?? گام پنجم: اين دانشگاه هايي که در ذهنم گلچين کرده ام و رشته هايي که تشخيص داده ام براي من مناسب هستند چه شرايطي دارندو فاصله دانشگاه تا محل زندگي من، هزينه هايي که در آينده خواهم داشت به چه صورتي خواهد بودو آيا تحصيل در اين رشته و دانشگاه به هزينه هايش مي ارزد؟

 

?گام ششم: اين رشته ها و دانشگاه هايي که در ذهنم دارم را بر روي يک کاغذ اولويت بندي مي کنم

?? گام هفتم؛ کد رشته محل هاي  اين دانشگاه ها را از دفترچه انتخاب رشته استخراج ميکنم و برحسب اولويت، فعلا روي يک کاغذ يادداشت مي کنم.

 

?? گام هشتم: دفترچه انتخاب رشته را خوب مطالعه مي کنم و بسته به شرايطي که در کارنامه ام دارم احتمالات قبولي خودم را بررسي مي کنم و بر اساس اين احتمالات روي کاغذ چينش اوليه ي انتخاب رشته ي خودم را انجام مي دهم، احتمال قوي در اين قسمت، به مشاوره ي يک مشاور کاربلد هم نياز خواهم داشت

 

??گام نهم؛ پس از مشورت با سايرين و افراد باتجربه، چينش نهايي را انجام مي دهم و در فرم انتخاب رشته، کدرشته محل ها را چينش مي کنم

 

??گام دهم؛ به اين نکته ايمان مي آورم که هرکس برحسب زحمتي که کشيده است مستحق دريافت پاداش خواهد بود و خودم را از پيش بازنده ي هيچ ميداني نمي دانم و هميشه بايد اميدوار باشم.

اين مقاله توسط آکادمي انتخاب سبز طراحي و تدوين شده است که براي دسترسي به ساير محتواهاي ارزشمند وارد سايت انتخاب سبز شويد.

قيمت گوشي در سايت هاکان موبايل


قيمت گوشي در سايت هاکان موبايل

همانطور که همه ما مي دانيم، قيمت تلفن هاي هوشمند چنان در زندگي ما تأثير گذاشته اند که به بخشي اساسي از زندگي ما تبديل شده اند. تلفن هاي هوشمند و قيمت گوشي موبايل اکنون به اندازه رايانه هاي شخصي و لپ تاپ هاي بزرگ توانايي دارند. آن ها حتي مي توانند عکس ها و فيلم هاي خوبي بگيرند و به همين دليل انتخاب يک تلفن هوشمند با قيمت گوشي خوب ضروري است، چرا که مي تواند کارها را سريع و روان انجام دهد و حتي گاه به گاه عکس بگيريد و فيلم ضبط کنيد. البته تعداد زيادي تلفن هوشمند براي انتخاب وجود دارد که اگر به دنبال يک تلفن هوشمند مناسب براي خودتان هستيد، بسيار راحت گيج کننده مي شود.

b1_mtso.jpg

نکاتي براي خريد گوشي با قيمت موبايل ارزان

زماني که مي خواهيد يک گوشي هوشمند براي خودتان خريداري کنيد، بايد به برخي از ويژگي هاي اساسي آن توجه کنيد. مواردي که هنگام خريد تلفن هوشمند بايد به آن ها توجه کنيد، عبارت است از؛

 • پلتفرم
 • پردازنده
 • رم
 • صفحه نمايش
 • اندازه گوشي
 • دوربين
 • حافظه داخلي و فضاي ذخيره سازي
 • توان باتري
 • امکانات ارتباطي

درباره پلتفرم (سيستم عامل) ها

در زمان خريد، بايد بدانيد که به عنوان مثال مي خواهيد گوشي شما از کدام پلتفرم اندرويد يا ios پشتيباني کند. گوشي هاي هوشمند اپل يا همان آيفون ها، سيستم عامل ios داشته و اغلب گوشي هاي ديگر چون گوشي هاي سامسونگ، شيائومي و ...، پلتفرم اندرويد را پشتيباني مي کنند. بستر هاي نرم افزاري رابطي است که به ما در تعامل با تلفن هوشمند کمک مي کند. شما مي توانيد آن را به عنوان يک محيط تصور کنيد که ما براي استفاده از تلفن هوشمند خود روي صفحه نمايش آن را لمس مي کنيم. دو پلتفرم عمده معرفي شده، سهم بالايي در ميان گوشي هاي خريداري شده توسط کاربران تلفن هاي هوشمند دارند.

اگر دوست داريد دستگاه خود را سفارشي کنيد، بايد به سراغ Android برويد. اما، اگر به دنبال يک سيستم عامل ساده و در عين حال قدرتمند هستيد، به دنبال يک دستگاه ios يا همان گوشي هاي آيفون برويد. يکي ديگر از دلايل مراجعه به آيفون اين است که از 5 سال بروزرساني نرم افزاري و امنيتي اپل پشتيباني مي کنند. بنابراين، اگر به نرم افزار و به روزرساني هاي امنيتي اهميت مي دهيد، به غير از گوشي هاي iPhone Apple براي پشتيباني طولاني مدت تلفن ديگري وجود ندارد. با اين حال، بزرگترين ويژگي آيفون گران بودن آن است. اگر مشکل بودجه داريد، بايد به دنبال دستگاه اندرويدي باشيد. در ادامه بيشتر درباره خريد گوشي هاي آيفون، سامسونگ، شيائومي و ... صحبت خواهيم کرد.

درباره پردازنده

پردازنده گوشي هوشمند شما که به چيپست يا SoC نيز معروف است، مولفه اي است که همه اتفاقات تلفن هوشمند شما را کنترل کرده و عملکرد صحيح آن را تضمين مي کند. در واقع پردازنده به عنوان مغز گوشي هاي هوشمند عمل مي کند. پردازنده ها، همه کارهايي را که در گوشي هاي هوشمند انجام مي دهيم با سرعت يک چشم برهم زدن پردازش مي کنند. اين بخش، تک تک وظايف را خيلي سريع و کارآمد انجام مي دهد بنابراين، انتخاب پردازنده خوب مهم است. برخي از انواع محبوب پردازنده ها، Qualcomm Snapdragon ، Apple Bionic ، MediaTek Helio و Samsung Exynos هستند.

اگر از تلفن خود فقط براي تماس، پيام کوتاه، رسانه هاي اجتماعي يا تماشاي فيلم استفاده مي کنيد، توان پردازنده چندان مسئله مهمي براي شما نخواهد بود. اما، اگر شما يک کاربر با عملکردهاي قدرتمند هستيد يا حتي اگر دوست داريد زياد به بازي بپردازيد، پس بايد يک تلفن هوشمند با پردازنده هاي ميان رده يا رده بالا از کوالکام (در گوشي هاي اندرويدي) خريداري کنيد. پردازنده هاي ميان رده شامل سري Snapdragon 700 و پردازنده هاي سطح بالا شامل سري 800 Snapdragon هستند. پردازنده هاي Snapdragon در مورد تلفن هاي هوشمند اندرويدي بهترين عملکرد را دارند. اما، اگر مي خواهيد آيفون بخريد و يک پردازنده قوي داشته باشيد، بايد به دنبال پردازنده A12 Bionic يا بالاتر باشيد.

انتخاب رم (RAM)

رم در اصل به معني حافظه دسترسي رندوم (Random Access Memory) است. RAM حافظه ذخيره سازي است که به برنامه هاي در حال اجرا روي صفحه يا پس زمينه دسترسي حافظه موقت را مي دهد.  رم لازم است تا داده ها را در تلفن هوشمند به عنوان برنامه کاربردي نگه دارد. بسياري از برنامه ها مانند فيس بوک، توييتر، يوتيوب و غيره در پس زمينه اجرا مي شوند. آن ها فقط براي ارائه ويژگي هايي مانند ارسال اعلان حتي درصورت عدم استفاده از تلفن خود، بايد در پس زمينه اجرا شوند.

اگر از تلفن خود براي کارهاي معمول مانند مرور وب و تماشاي فيلم استفاده مي کنيد، 3/4 گيگابايت RAM بيش از حد کافي است. اما، اگر شما يک کاربر قدرتمند و يا يک گيمر حرفه اي هستيد، حداقل 6 گيگابايت رم يا بيشتر توصيه مي شود.

اندازه گوشي

هر سال گوشي هاي هوشمند بزرگ و بزرگتر مي شوند. با اين حال، داشتن يک تلفن بزرگتر هميشه بهتر نيست. کار با تلفن هاي هوشمند بزرگ بسيار ناخوشايند و آزار دهنده است. کار با يک دست با دستگاه هاي بزرگتر از 6 اينچ غيرممکن است.

توجه به نمايشگر

صفحه نمايش گوشي هوشمند يکي از مهم ترين ويژگي هايي است که در زمان خريد گوشي بايد به آن توجه شود. ما مي توانيم از طريق لمس صفحه نمايش خود به تلفن هوشمند ورودي بدهيم. به همين دليل معمولاً از صفحه نمايش گوشي هوشمند به عنوان صفحه لمسي ياد مي شود. اين دستگاه همچنين يک دستگاه خروجي است زيرا اطلاعات را به صورت تصويري در صفحه شما نمايش مي دهد.

توصيه ما براي نوع صفحه نمايش، يک نمايشگر IPS-LCD يا AMOLED خواهد بود. هر دو صفحه نمايش در واقع بسيار خوب هستند. با اين حال، AMOLED از نظر رنگ و روشنايي نسبت به LCD برتر است. نکته ديگري که بايد به آن توجه کنيد، وضوح صفحه است. مطمئن شويد که يک گوشي هوشمند با وضوح Full HD (FHD) ، FHD+  و Quad HD (QHD) خريداري کرده ايد.

دوربين در گوشي هاي هوشمند

يک دوربين در گوشي هاي هوشمند يک (يا چند) ماژول کوچک در پشت و جلوي گوشي هاي هوشمند است که قابليت ضبط و ثبت عکس ها و فيلم ها را فراهم مي کند. برخي از افراد تصور مي کنند که مگاپيکسل بيشتر و دوربين هاي بيشتر منجر به عکس هاي بهتر مي شوند، اما هميشه براي يک گوشي هوشمند اينگونه نيست.

حافظه داخلي گوشي

حافظه داخلي گوشي، محيط ذخيره سازي است که داده ها را به طور دائم در دستگاه هاي الکترونيکي ذخيره مي کند. تقريباً هرچيزي که روي تلفن خود ذخيره مي کنيم فضاي ذخيره سازي را اشغال مي کند. بنابراين مهم است که گوشي هوشمندي را انتخاب کنيد که فضاي ذخيره سازي کافي داشته باشد. به طور معمول، 32 گيگابايت فضاي ذخيره سازي براي شخصي که کارهاي عادي را انجام مي دهد کافي است. بنابراين، به نظر ما، يک تلفن هوشمند بايد حداقل 32 گيگابايت فضاي ذخيره سازي داشته باشد.

توان باتري

باتري سلولي است که تلفن هوشمند شما را روشن مي کند. باتري در داخل هر تلفن موجود است و اکثر تلفن هاي هوشمند اکنون اين روزها امکان حذف يا ارتقا باتري به راحتي را ندارند. اين روزها تلفن هاي هوشمند مي توانند به راحتي براي 6 تا 10 ساعت استفاده مداوم دوام بياورند. بنابراين، براي اطمينان از اينکه نيازي به شارژ مجدد و مکرر تلفن خود نداريد، تلفني با توان باتري حداقل 4000 ميلي آمپر ساعت يا بيشتر بخريد.

 

امکانات ارتباطي

آخرين مورد از مواردي که پيش از خريد گوشي هوشمند بايد به آن توجه کنيد، امکانات ارتباطي دستگاه است. همانطور که ممکن است بسياري از شما بدانيد، برخي از تلفن هاي هوشمند از ويژگي هاي 5G برخوردار هستند. تلفن هاي داراي قابليت 5G سرعت بهتري را نسبت به تلفن هاي 4G ارائه مي دهند و اين مي تواند براي گيمرهاي تلفن همراه مفيد باشد. اين ها تمام مواردي است که اگر قصد خريد گوشي هوشمند را داريد بايد بدانيد.

 

قيمت گوشي سامسونگ

گوشي هاي سامسونگ، يکي از محبوب ترين توليد کنندگان گوشي در بين کاربران تلفن هاي هوشمند است. اين تلفن ها از سيستم عامل اندرويد پشتيباني کرده و در انواع مختلف با کارکردهاي متنوع، در دسترس هستند. براي خريد گوشي سامسونگ نيز بايد تمام موارد گفته شده در بالا مانند توان پردازنده، توان باتري، نوع و کيفيت نمايشگر، ظرفيت حافظه و ... را با توجه به نياز خود در نظر بگيريد. براي اطلاعات بيشتر از قيمت انواع گوشي سامسونگ، مي توانيد مقاله قيمت گوشي سامسونگ  از هاکان موبايل را مطالعه کرده و با ديد بازتري خريد خود را انجام دهيد.

هاکان موبايل به عنوان يکي از بزرگ ترين فروشگاه هاي اينترنتي موبايل ايران ، انواع گوشي هاي سامسونگ را با قيمت بسيار مناسب در سبد کالا خود قرار داده است. اگر قصد خريد گوشي هاي اين برند را داريد ، مي توانيد با ثبت سفارش خود در سايت هاکان موبايل از مزايا خريد با قيمت مناسب ، دريافت درب منزل و ارسال سريع کالا بهره مند شويد. همچنين مي توانيد با مشاورين هاکان موبايل تماس حاصل نموده تا راهنمايي هاي لازم در مورد محصولات را به صورت رايگان دريافت نماييد و خريد مطمئن تري داشته باشيد.

 

قيمت گوشي شيائومي

شرکت شيائومي، تنها چند سالي است که در زمينه توليد گوشي هاي هوشمند فعاليت خود را آغاز کرده اما در همين مدت کوتاه، توانست توجه طيف زيادي از کاربران تلفن هاي هوشمند را جلب کند. محصولات اين کمپاني گستره وسيعي از گوشي هاي ميان رده تا رده بالا را در بر گرفته و با ارائه قابليت هاي عالي در کنار قيمت مناسب، بيشتر شناخته شده اند. با توجه به تنوع بالا در ميان محصولات شيائومي، انتخاب يکي از گوشي هاي آن اصلاً کار ساده اي نبوده و بايد اطلاعات کافي درباره ويژگي هاي هر يک داشته باشيد. براي انتخاب بهتر، مي توانيد مقاله قيمت گوشي شيائومي را در هاکان موبايل مطالعه کنيد.

قيمت گوشي هاي Xiaomi در بازار ايران متفاوت مي باشد و نمي توان قيمت دقيق و مشخصي را براي آن ها تعيين کرد. اگر قصد خريد گوشي شيائومي را داريد و مي خواهيد هميشه از آخرين قيمت گوشي شيائومي اطلاع پيدا کنيد مي توانيد به فروشگاه اينترنتي هاکان موبايل مراجعه نماييد. فروشگاه هاکان موبايل اين امکان را براي کاربران فراهم آورده است تا هميشه از قيمت هاي به روز شده اطلاع پيدا کنند.

https://hakanmobile.com/product-category/xiaomi-mobile/

 

نتيجه کلي براي قيمت گوشي

يکي از بزرگترين نکات قابل بحث در هنگام خريد گوشي هوشمند و بررسي قيمت گوشي موبايل اين است که مشخصات تلفن همراه را بررسي کنيد تا ببينيد آيا اين مورد نياز ما را برآورده مي کند يا خير. اگر نمي دانيد بايد چه نکاتي را بررسي کنيد، مطالعه اين مقاله مي تواند به شما کمک کند. با مطالعه اين مقاله همچنين مي توانيد درباره هر يک از مشخصات اصلي ذکر شده در مقالات تخصصي موبايل، بيشتر بدانيد. اگر قصد خريد گوشي هوشمند از برندهاي مختلف را داريد، مي توانيد به وب سايت هاکان موبايل براي قيمت گوشي (hakanmobile.com) مراجعه کنيد.

 

تلفن تماس با مشاورين: +982166723298

آدرس: تهران - خيابان حافظ- زير پل حافظ  -جنب کوچه زرتشتيان - پلاک 351 - طبقه اول - واحد 1 غربي

ايميل هاکان موبايل: info@hakanmobile.com

 

منبع:

https://q.utoronto.ca/eportfolios/6788/Phone_prices_on_Hakan_Mobile_site/_____

کانال استخدامي و کاريابي دوري جاب


کانال استخدامی و کاریابی دوری جاب

بیکاری معضلی است که علاوه بر مشکلات اقتصادی، آسیب های اجتماعی زیادی به همراه می‌آورد. بنابراین نباید بی تفاوت بود و برای کاریابی و استخدام شدن باید تلاش کرد.

نخستین سؤال شما این است که:

n1_8tws.jpg

 1. به بهانه اینکه کار نیست بیهوده وقت خود را هدر ندهیم
 2. بیاندیشیم که قرار نیست همیشه جوان باشیم
 3. جوینده و پیگیر باشیم
 4. مهارت کسب کنیم
 5. با کارفرمایان ارتباط بگیریم و مهارت و توانمندی خود را به آنها نشان دهیم
 6. در کانال های معتبر ویژه استخدامی و کاریابی عضو شویم

سؤال دومی که می‌تواند ذهن هر کارجو رادرگیر خود کند این است که:

 

 1. نخست آدرس کانال را در تلگرام یا دیگر شبکه های مجازی مشاهده کنید
 2. محتویات کانال را بررسی کنید تا متوجه صداقت و شفافیت آنها شوید
 3. بببینید آیا پاسخگوی نیاز شما هست یا خیر؟
 4. با یکی از کارفرمایان که آگهی استخدام ارسال کرده ارتباط بگیرید و ...

آنچه که مسلم است نمی‌توان چشم بسته در راهی قدم گذاشت بلکه باید اطلاعات ضروری را داشته باشید.

 

ما کنار شما هستیم تا یکی از بهترین ها را به شما معرفی کنیم؛ بدون مقدمه می‌گوییم که کانال استخدامی و کاریابی دوری جاب با سالها تجربه و شفافیت یکی از بهترین هاست.

این کانال را در تلگرام به آدرس @karyabi_doorijob مشاهده کنید و بعد تصمیم بگیرید.

چرا عضویت در کانال استخدامی و کاریابی دوری جاب را پیشنهاد دادیم؟

 1. پاسخگویی سریع دارد
 2. هزاران کارجو و کارفرما از سراسر کشور عضو این کانال هستند
 3. هر روز شاهد آگهی های استخدامی جدید هستید
 4. برای تولید آگهی یا تبلیغ می‌توانید مشاوره بگیرید
 5. آگهی شما با قیمت مناسب پذیرش می‌شود
 6. مسیر استخدامی را سریعتر طی کنید

چه کسانی می‌توانند عضو کانال استخدامی و کاریابی دوری جاب در تلگرام شوند؟

 1. کارجویان و کارفرمایان سراسر کشور (محدودیتی ندارد)
 2. متقاضیان دورکاری (مترجمان، طراحان سایت و گرافیک، برنامه نویسان، افراد توانمند در تولید محتوا و ...)
 3. بانوان علاقه مند به مشاغل خانگی
 4. افراد توانمند در آموزش غیر حضوری
 5. کارفرمایانی که نیاز به استخدام نیروی جدید دارند
 6. بازاریابان و ...

ما در این صفحه یکی از بهترین کانال های استخدامی را به شما معرفی کردیم و آنچه لازم بود تا بر آگاهی شما جهت انتخاب برتر، افزون شود آوردیم تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرد.

کانال تلگرامی @karyabi_doorijob را مشاهده کنید و بعد تصمیم بگیرید.

 

جهت در یافت اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید

https://doorijob.com/employment-telegram-channel/

  عناوين مطالب پربازدید