قبل از اقدام براي تعمير آسانسور بخوانيد


آسانسورها وسايل جالب و پيچيده اي مي باشند و حادثه آفريني آن ها نبايد دست کم گرفته شود. علي رغم اين حوادث، وقتي صحبت از تعمير آسانسور، نگهداري آسانسور و سرويس آسانسور مي شود، خيلي ها با سهل انگاري، نياز به تعمير آسانسور و بازديد و سرويس ماهانه را ناديده مي گيرند.

بااين حال همه قبول داريم که هزينه تعمير آسانسور و سرويس و نگهداري آسانسور قطعا به هزينه هاي احتمالي جاني آن مي ارزد! البته دور از واقعيت نيست که تعميرکار آسانسور ناکارآمدي که بر تعمير و نگهداري آسانسور و بالابر اشراف ندارد مي تواند مردم را به استفاده از خدمات تعمير و نگهداري آسانسور بي رغبت کند.

در اين مقاله با کمک آسانسور مانا سعي داريم به شرح همه چيز درباره تعمير و نگهداري آسانسور و بالابر و حفظ آسانسور بپردازيم. بعد از خواندن اين اين مقاله متوج خواهيد شد که براي سالم نگه داشتن آسانسور خود چه کارهايي لازم است انجام دهيد و اطلاعات مفيدي هم درباره هزينه خدمات آسانسور و سرويسکاران خواهيد داشت.

نشانه هاي خرابي آسانسور

از قديم گفته اند نشانه ها حرف هايي براي گفتن به شما دارند! آسانسور، اين بالابر پيچيده مکانيکي، امکان دارد به زبان بي زباني به شما بگويد که به دکتر و تعمير کار نياز دارم، دردم را جدي بگيريد!
البته با توجه به تفاوت مدل هاي آسانسور هر نوع از آن ها امکان دارد که به زبان خودش صحبت کند. اما به طورکل، با سه نشانه اعلام نياز به تعمير آسانسور و بالابر بيان مي شود:

آسانسور زياد از کار مي افتد

طول عمر متوسط يک آسانسور 15-20 سال است. پس، از آسانسورهاي واحد هاي قديمي بايد توقع بد کار کردن و از کار افتادن را داشته باشيم؛ جاي تعجبي ندارد که اين دست از آسانسورها به دفعات ازکار بيفتند.

ازجمله مشکلات رايجي که بيشتر با آسانسورهاي قديمي تجربه کرده ايد، باز و بسته نشدن صحيح درب ها است. اگر يک بار در هفته با اين مشکل روبرو شديد، بدانيد شايد سرويس آسانسور ساختمان را فراموش کرده ايد و حالا، زمان تعمير و نگهداري آسانسور فرا رسيده و بايد با آسانسور مانا تماس بگيريد.

صداهاي زياد

اگر آسانسورتان حين استفاده صداهاي زيادي از خود توليد مي کند صداهايي که امکان دارد از موتورخانه، جا به جا شدن ترمزهاي آسانسور، شل شدن قطعات، خوردگي کفشک کابين آسانسور، تنظيم نبودن سيستم پاراشوت و ساييدگي، عدم هم ترازي کابين آسانسور با طبقات، استاندارد نبودن کابين آسانسور و… باشد، اين آژير نياز به تعمير و نگهداري آسانسور و بالابر است. به خصوص اگر سرويس و نگهداري آسانسور درست انجام نشده باشد، ناشنيده گرفتن اين صداها عواقب خوبي به دنبال ندارد؛ سريعا براي تعمير آسانسور اقدام کنيد.

متوقف شدن ميان طبقات

اين اتفاق ازلحاظ امنيتي جديت بسياري دارد. به عنوان مثال فرض کنيد که آسانسور بالا يا پايين يک طبقه متوقف شود و ساکنين داخل کابين حواس پرت باشند، و يا از قضا، در يک روز پر از کاري تمرکز خوبي نداشته باشند، اتفاقات بدي مثل زمين خوردن يا آسيب ديدن امکان دارد رخ دهد. متوقف شدن آسانسور ميان طبقات با گذر زمان بدتر هم خواهد شد. به محض اينکه اين نشانه را دريافت کرديد، به فکر آوردن تماس گرفتن با آسانسور مانا براي تعمير آسانسور يا بالابر خود باشيد.

تغيير سرعت آسانسور

آيا آسانسور تان قبل از ايستادن سرعتش کم مي شود يا ناگهان سرعت مي گيرد؟ آيا وقتي آسانسور از طبقات مي گذرد سرعتش تغيير مي کند؟ هرکدام از اين اتفاق ها مي تواند خبر از خرابي قطعي جزئي از آسانسور را دهد. بايد هرچه زودتر براي تعمير آسانسور اقدام کنيد.

زمان انتظار زياد يا توقف هاي ناگهاني

آسانسور شما فقط يک دستگاه مکانيکي نيست، بلکه يک دستگاه الکتريک و الکترونيک است. در صورت افزايش دما و درست کار نکردن سيستم تهويه آسانسور در تابستان، قديمي شدن سيستم کنترلي، اختلالات الکترونيک مدار الکترونيک کنترلي و خرابي سنسورها باعث زمان هاي انتظار زياد و يا توقف هاي ناگهاني آسانسور شود. خرابي آسانسور شما هر علتي که داشته باشد، تصميم تعمير و نگهداري آسانسور و بالابر را پشت گوش نيدازيد.

اگر سرويس و نگهداري آسانسور به طور ماهانه صورت گرفته، جاي نگراني ندارد يا حداقل نگراني کم تري دارد، بعيد است که ناگهان و غيرمنتظره با اين نشانه ها رو به رو شويد يعني ناگهان به تعمير و نگهداري آسانسور و بالابر نياز پيدا کنيد. همين حالا براي مشاوره و رفع ابهامات خود درباره سرويس و تعمير با آسانسور مانا  https://asansormana.com/   تماس بگيريد.

منبع : اسانسور مانا   asansormana.com

درب ضد سرقت

 

درب ضد سرقت

 

اين روزها افراد زيادي هستند که به دنبال خريد درب ضدسرقت هستند، اگر تا حالا از مزاياي داشتن آن بي‌خبريد و ويژگي‌هاي يک درب ضد سرقت خوب را نمي‌دانيد! مطالب زير شما را در انتخاب و خريد اين وسيله ضروري در ساختمان‌ها راهنمايي خواهد کرد.

درب ضد سرقت چيست؟

درب ضد سرقت براي حفاظت ساختمان‌ها از سرقت، زلزله، آتش‌سوزي، سيل و بسياري آسيب‌هاي ديگر ساخته شده است.

ويژگي‌هاي مهم يک درب ضد سرقت:

درهاي ضد سرقت بايد در برابر آب‌وهوا و زنگ‌زدگي مقاوم باشند. درب‌هايي با روکش پودري و فولاد ضدزنگ معمولاً بهترين هستند.

ويژگي‌هاي امنيتي ديگر مانند لولا مخفي، قفل‌هاي هوشمند و فلزات بدنه بادوام از ويژگي‌هاي مهم يک درب ضد سرقت مي‌باشد.

اگر به دنبال خريد درب ضد سرقت هستيد،  ما به شما در انتخاب درب مناسب کمک خواهيم کرد.

انواع مدل هاي درب ضد سرقت:

از انواع مدل هاي درب ضد سرقت به دربمي توان به درب  رويه فلزي،پي وي سي، ام دي اف و رويه رنگ اشاره کرد.

اجزاي مهم درب ضد سرقت:

اجزاي  مهم درب ضد سرقت شامل چهار چوب، رويه درب، قفل و لولا مي باشد.اجزاي ديگر درب، مانند چشمي و زنجير شب بند نيز از اجزاي فرعي يک درب ضد سرقت مي باشد.

 

نکات مهم براي خريد و نصب درب ضد سرقت:

جنس چارچوب بايد از فلز خوب و با کيفيت باشد. به جنس لولا و تعداد لولا ها در خريد درب ضد سرقت بايد توجه کرد.جنس لايه روي درب بايد متناسب با محل سکونت باشد.

 

e_2_123d.jpg

 

دُرسي تخصصي ترين مرجع مشاوره، خريد، حمل و نقل و نصب درب ضد سرقت در ايران است. دُرسي در راستاي کاهش دغدغه مشتريان براي خريد يک محصول با کيفيت از تصميم به خريد تا نصب کامل ايجاد شده است. ارائه خدمت به انبوه سازان، فروشندگان و نمايشگاه داران درب ضد سرقت به صورت کامل و با کيفيت بالا در دُرسي صورت ميگيرد.

https://doorc.ir/

آشنايي با حفاظ نرده بالکن فرفورژه


آشنايي با حفاظ نرده بالکن فرفورژه

شما هم ميدانيد که يکي از راه هايي که ميتواند توسط آن از ساختمان خود محافظت کنيد، به ويژه اگر ساختمان شما داراي تراس و يا بالکن است استفاده از نرده هاست. با اينکه تصور مي شود که استفاده از نرده به اندازه استفاده از انواع دوربين هاي مداربسته موثر نيست اما باز هم شما نميتوانيد نقش آن ها را در حفظ امنيت ناديده بگيريد. آنچه که بايد بدانيد اين است که استفاده از انواع حفاظ نرده بالکن فرفورژه به شما کمک خواهد کرد که امنيت را براي خانه و ساختمان خود ايجاد کنيد.

انواع حفاظ نرده بالکن فرفورژه

شما ميتوانيد از انواع حفاظ نرده بالکن فرفورژه براي اين کار استفاده کنيد. دقت داشته باشيد که حفاظ نرده بالکن فرفورژه هم مانند نرده هاي بخش هاي ديگر متفاوت هستند و مي توانند مانند نرده ديوار شامل انواع بسيار زيادي باشند. آنچه که بايد بدانيد اين است که استفاده از حفاظ نرده بالکن فرفورژه به شما چه کمکي خواهد کرد. اين نرده ها در واقع در عين اينکه امنيت را براي شما ايجاد خواهند کرد اما بايد بدانيد که نکته مهم اين است که اين نوع نرده ها در واقع براي تراس و بالکن مورد استفاده هستند و اين تراس و بالکن هم در معرض ديد همگان قرار دارد. آنچه که بايد بدانيد اين است که در عين زيبايي بتوانيد امنيت را نيز براي خانه خود ايجاد کنيد.

حفاظ نرده بالکن فرفورژه به شکل نيزه

يکي از انواع حفاظ هايي که ميتوانيد به عنوان حفاظ نرده بالکن فرفورژه از آن استفاده کنيد انواعي است که مانند يک نيزه زار خواهند بود و شما ميتوانيد ارتفاع آن ها را عوض کنيد. دقت داشته باشيد که اين نوع نرده ها در عين حال اينکه به شما يک نماي زيبا خواهند داد به شما اين امکان را مي دهند که کار خود را در اين زمينه انجام دهيد و به راحتي هرآنچه که بايد را داشته باشيد. دقت کنيد که نه تنها براي خانه، بلکه ميتوانيد براي ساختمان هاي تجاري نيز از آنها استفاده کنيد. دقت داشته باشيد که شايد مهمترين بخش در انتخاب يک خانه و ساختمان تجاري همين امنيت باشد پس حفاظ نرده بالکن فرفورژه از اهميت بسياري برخوردار است.

آشنايي با انواع درب فرفورژه پارکينگ ( ورودي)

درب فرفورژه پارکينگ ( ورودي) امروزه از انواع مختلفي در ها استفاده مي شود که شايد مهم ترين استفاده از آن ها در درب هاي ويلاها باشد.

آيا شما هم با انواع درب فرفورژه پارکينگ ( ورودي) آشنايي داريد و مي دانيد که از چه جنس هايي ساخته مي شوند؟

درب فرفورژه پارکينگ ( ورودي) هم ميتواند از جنس آهن باشد و هم از جنس چارچوب هاي چدني و يا فرفورژه.در اين بخش با ما همراه شويد تا شما را با انواع درب فرفورژه پارکينگ ( ورودي) آشنا کنيم.
درب هاي حياطي فرفورژه از چارچوب هايي ساخته شده اند.که شکل ظاهري آن ها را برخلاف انواع درب هاي مدرن پيچيده تر مي کند.البته اين نوع درب ها معمولا براي ساختمان ها استفاده دارند و متفاوت از درب هاي پارکينگ هستند.

انواع درب فرفورژه پارکينگ ( ورودي)

همانطور که ميدانيد، صنعت حفاظ آهني و نرده سازي در ايران پيشرفت بسيار زيادي داشته  است.

و به يک صنعت مجزا تبديل شده است که به صنعت توليد گل نرده و همچنين درب هاي فرفورژه ويلايي معروف است.اين صنعت در ايران پيشينه اي قديمي دارد.در زماني هاي قديم با ريخته گري و همچنين شکل دادن به آهن انواع درب ها از جمله درب هاي ويلايي ساخته مي شد.اما امروزه اين کار توسط کارگاه ها و کارخانه هاي بزرگ صنعتي انجام مي شود.در زمان هاي گذشته براي اينکه بتوانند درب هاي حياطي فرفورژه را بسازند ابتدا ميله هاي آهن را در کوره هاي بزرگي قرار مي دادند تا آب شوند و گداخته شوند.اين کار براي ساخت درب هاي ويلايي هم انجام مي شود.البته انواع درب حياط يکي نيست و شما ميتوانيد انواع مختلفي از آن ها را مشاهده کنيد.که در واقع براي ويلاها مورد استفاده قرار مي گيرند.بايد بدانيد که انواع مختلف درب پارکينگ ويژگي هاي متفاوتي دارند و همين هم باعث مي شود .که استفاده از آن ها در مناطق مختلف متفاوت باشد . شما ميتوانيد هم از درب هاي چوبي و هم از درب هاي فلزي به عنوان درب فرفورژه پارکينگ ( ورودي) استفاده کنيد

براي استعلام قيمت و مشاوره ,  با کارشناسان فرفورژه آنلاين تماس باشيد

 

منبع : خبرگزاري ايسنا

 

اهميت پيگيري قيمت دلار و طلا


 

اهميت پيگيري قيمت دلار و طلا

آخه مرد مگه هيچ بني بشري  از صبح تا شب پاي تلويزيون مي شينه. تو منو ديوونه کردي. اين همه خبر شنيدي چي شد؟  آخه يکي نيست بهش بگه چي دستت اومده مرد.

اين صداي مامان بود که از آشپزخانه داشت دادم مي زد. بابا آرام وصبور داشت اخبار اقتصادي رو گوش مي کرد. کار هر روزه بابا اين بود که اخبار را گوش بده و حتما بروزترين قيمت دلار رو از روي سايت روزنامه فرصت امروز ببينه. نرخ ارز رو بدونه و قيمت طلا و سکه رو بدونه. تو هر مجلسي  هم اين بابا بود که آخرين اخبار و قيمت طلا و  نرخ سکه و قيمت دلار و قيمت ارز رو به مهمانان مي داد.

مامان از آشپزخونه اومد بيرون  و کنار دستم نشست و به آرامي گفت : رضا جان تو رو خدا اين پير مرد از دست مي ره اين قدر اخبار گوش مي کنه لااقل تو يه چيزي بهش بگو.

خنديدم و گفتم : مامان جان اين ماجراي ديروز و امرو ز نيست. بابا سالهاست که بعد از بازنشستگي کارش رصد کردن خبرهاي قيمت طلا و سکه و اينهاست.

مامان کمي جدي تر شد و صدا رو بلند کرد تا بابا هم بشنوه : آخه تو را سنه نه. تو سر پيازي ته پيازي. تو مگه دلار فروشي مگه صرافي داري. مگه تو بانک مرکزي کار مي کني.

بابا که تا اون زمان چيزي نگفته بود . سرش رو از تلويزيون برگردوند و گفت : اه يه ريز داري حرف مي زني نفهميدم چي شد.  بابا داشت حرف مي زد که گوينده خبر دوباره ظاهر شد و بابا با دست هيس هيس کرد : گوينده خبر با آرامش گفت :

بر اساس اعلام بانک مرکزي قيمت دلار آمريکا امروز «پنجشنبه ?? شهريورماه ??» بدون تغيير نسبت به چهارشنبه ?? هزار ريال قيمت خورد. همچنين در روز جاري هر پوند انگليس با ?? ريال کاهش نسبت به چهارشنبه ?? هزار و ??? ريال و هر يورو نيز با ??? ريال افت نسبت به روز چهارشنبه ?? هزار و ??? ريال ارزش‌گذاري شد.

 

افزون بر اين، هر فرانک سوئيس ?? هزار و ??? ريال، کرون سوئد ? هزار و ??? ريال، کرون نروژ ? هزار و ??? ريال، کرون دانمارک ? هزار و ??? ريال، روپيه هند ??? ريال، درهم امارات متحده عربي ?? هزار و ??? ريال، دينار کويت ??? هزار و ?? ريال، يکصد روپيه پاکستان ?? هزار و ??? ريال، يکصد ين ژاپن ?? هزار و ??? ريال، دلار هنگ‌ کنگ ? هزار و ??? ريال، ريال عمان ??? هزار و ??? ريال و دلار کانادا ?? هزار و ??? ريال قيمت خورد.

مامان ديگه کلافه شده بود. رفت جلوي تلويزيون ايستاد و گفت: خب که چي؟ قيمت دلار بالا بره پايين بياد براي تو فرقي داره؟ قيمت طلا و سکه بالا بره پايين بياد براي تو فرقي داره؟ قيمت خودرو بالا بره پايين بياد براي تو چه فرقي مي کنه؟ آخه تو هم برو بيرون شايد يه کاري پيدا کني. اين قدر تو خونه نمون. اين قدر اين اخبار لعنتي رو گوش نکن. اينها رو که مي شنوي دو زار کف دستت مي دن؟

بابا با آرامش هميشگي گفت : خوب ما به عنوان يک ايراني بايدبدونيم که تو مملکت ما چه خبره. قيمت دلار چه قدره . افت نداره براي ما که ندونيم الان قيمت دلار بالاست يا پايين. مامان پريد وسط حرفش و گفت : راست مي گه والله. الان اين همه بار تو بندر مونده بنده خدا نمي دونه با اين قيمت خالي کنه يا نکنه .

بابا که ديد مامان با لحن تمسخر آميزي باهاش حرف مي زنه گفت : زن من کارم رو کردم ديگه چي کار بايد بکنم. سي سال به دولت خدمت کردم . الانم چندرغاز پول بازنشستگي هست که از گشنگي نميريم. با من چي کار داري.

مامان عصباني شد و  اومد روبروي بابا نشست و گفت : همين . يعني سي سال کار کردي که ماهي دو ميليون و دويست هزار تومن بگيري و ورِ دل من بشيني و مدام قيمت دلار و قيمت سکه رو  پي بگيري.

بابا با خونسردي گفت : يعني بيام تو آشپزخونه سبزي پاک کنم بهتره ؟

مامان خنده تمسخر آميزي زد و گفت: نه آقا سبزي پاک نکن اما ور دل من هم نباش . برو مث آدم دنبال يه کار. شايد  دوزار دربياري بزنيم به زخممون.

بابا با دست به حرف هاي مامان بي اعتنايي کرد. مامان هم بلافاصله گفت : خوبه والله فردا ميرم از همسايه پاييني مي خوام بيان کمک ما براي دخترمون جهيزه بخريم . پول دانشگاه اين شازده رو هم از همسايه بالايي ميگيرم.

بابا لبخند تلخي زد و گفت: يعني من  به فکر بچه ها نيستم؟

مامان سريع پرسيد : هستي ؟ نه واقعا هستي ؟ تو به فکر بچه ها هستي ؟ بگو ببينم چه جوري به فکر بچه ها هستي ؟

بابا به چشمان مامان زل زد و گفت : برو يه استکان چايي برام بيار بهت بگم مامان با عصبانيت گفت : چي رو بگي ؟

بابا مثل هميشه لبخند زد و گفت : راستش من به شما نگفتم. من الان چند ساله که يه مقدار از پول رو دلار مي خرم. الان هم هفت هزار دلار پس انداز کردم. پاشو چاي بيار براتون بيشتر بگم .

 من و مامان با تعجب زياد فقط همديگه رو نگاه  کرديم. انگار که مامان هم شوکه شده بود.

 

سايبان سايه و راحتي را براي مناطق داخلي و خارجي ايجاد مي کند


سايبان سايه و راحتي را براي مناطق داخلي و خارجي ايجاد مي کند

 

سايبان ها لوازم جانبي عالي براي افزايش سايه و راحتي در داخل و خارج از محل سکونت هستند. به عنوان مثال ، سايبان هاي نصب شده بر روي پنجره ها و درهاي شيشه اي کشويي از فيلتر شدن نور خورشيد در شيشه جلوگيري مي کند. اين به جلوگيري از آسيب ناشي از نور خورشيد به کف و مبلمان کمک مي کند و همچنين انتقال حرارت از اشعه خورشيد را محدود مي کند و دماي داخلي خانه شما را بدون کار اضافي از سيستم تهويه مطبوع ثابت نگه مي دارد. بر اساس همان اصل ، سايبان هايي که در فضاي باز مانند حياط يا عرشه استخر نصب مي شوند ، از قرار گرفتن بيش از حد در معرض آثار مخرب اشعه ماوراء بنفش خورشيد براي افراد و مبلمان زير آن جلوگيري مي کند. اين امر به نوبه خود شما را در بيرون از خانه سردتر نگه مي دارد و مبلمان فضاي باز شما را در وضعيت بهتري نگه مي دارد.

 

انواع مختلفي از سايبان وجود دارد که مي توانيد بر روي ملک شما نصب کنيد ، مانند:

http://bamanbash7.parsiblog.com/Posts/186/%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%d9%8a+%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b9+%d8%b3%d8%a7%d9%8a%d8%a8%d8%a7%d9%86+%d9%88+%d9%82%d9%8a%d9%85%d8%aa+%d8%a2%d9%86/

    ثابت يا ثابت - اين نوع سايبان معمولاً به طور دائمي به ديوار خانه متصل مي شود و نمي تواند حرکت کند.

    قابل جمع شدن - اين نوع سايبان را مي توان به ديوار خانه وصل کرد ، اما مي توان آن را با استفاده از يک ميل لنگ دستي يا يک کنترل موتوري گسترش داد يا جمع کرد و به کاربر اين امکان را مي دهد که ميزان سايه زير آن ايجاد شود.

    مستقل - اين نوع سايبان نيز قابل جمع شدن است ، اما به جاي اينکه به ديوار متصل شود ، ساختار سايه خاص خود است که مي تواند در هر نقطه از يک ملک قرار گيرد.

    روکش سايبان - اين نوع سايبان بر روي يک ساختار موجود مانند کلاه فرنگي نصب مي شود. مي تواند ثابت يا جمع شود.

 

اگر مي خواهيد گزينه هاي مختلف سايبان براي خانه خود را کشف کنيد ، به   https://sayehban.co/   مراجعه کنيد. ما در ايجاد سايبان سفارشي براي مشتريان خود تخصص داريم و اطمينان حاصل مي کنيم که آنها راه حل مناسب سايه را براي نيازهاي سبک زندگي و ترجيحات زيبايي شناختي خود دريافت مي کنند. سايبان ما مي تواند متناسب با ابعاد دقيق شما تعيين شود و در رنگ ها و الگوهاي متعدد موجود است که مطمئناً نماي بيروني خانه و سليقه شخصي شما را تکميل مي کند.

 

براي کسب اطلاعات بيشتر در مورد سايبان هاي سفارشي که مي توانيم براي خانه شما ايجاد کنيم ، امروز با سايت سايبان برقي منصف     https://sayehban.co/         با ما تماس بگيريد.

منبع  :   سايبان برقي منصف

http://naranji5.blogtez.com/post62.php

http://khoshmazeh.famblog.ir/post/155

 

https://www.victoriaeducation.co.uk/activity/p/863687/

https://checkpointforarts.com/activity/p/622706/

https://kason97179866.wordpress.com/2021/08/10/%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%ba%d8%a7%d8%b2%d9%87/

https://ello.co/jackkhan331/post/dwyhutu-uevnlgzenvpmvw

https://vvfit.com/activity/p/1253025/

https://edukite.org/activity/p/1507275/

http://onlineklubben.dk/site/activity/p/430188/

http://customerpolicedepartment.com/activity/p/738441/

https://myspace.com/cozejexo/post/activity_profile_50315114_22c5bd4c40a045ec840e2a31ba9f386b/comments

http://coinwatchers.com/forums/p/289719/

 

 

سايبان سايه و راحتي را براي مناطق داخلي و خارجي ايجاد مي کند


سايبان سايه و راحتي را براي مناطق داخلي و خارجي ايجاد مي کند

 

سايبان ها لوازم جانبي عالي براي افزايش سايه و راحتي در داخل و خارج از محل سکونت هستند. به عنوان مثال ، سايبان هاي نصب شده بر روي پنجره ها و درهاي شيشه اي کشويي از فيلتر شدن نور خورشيد در شيشه جلوگيري مي کند. اين به جلوگيري از آسيب ناشي از نور خورشيد به کف و مبلمان کمک مي کند و همچنين انتقال حرارت از اشعه خورشيد را محدود مي کند و دماي داخلي خانه شما را بدون کار اضافي از سيستم تهويه مطبوع ثابت نگه مي دارد. بر اساس همان اصل ، سايبان هايي که در فضاي باز مانند حياط يا عرشه استخر نصب مي شوند ، از قرار گرفتن بيش از حد در معرض آثار مخرب اشعه ماوراء بنفش خورشيد براي افراد و مبلمان زير آن جلوگيري مي کند. اين امر به نوبه خود شما را در بيرون از خانه سردتر نگه مي دارد و مبلمان فضاي باز شما را در وضعيت بهتري نگه مي دارد.

 

انواع مختلفي از سايبان وجود دارد که مي توانيد بر روي ملک شما نصب کنيد ، مانند:

http://bamanbash7.parsiblog.com/Posts/186/%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%d9%8a+%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b9+%d8%b3%d8%a7%d9%8a%d8%a8%d8%a7%d9%86+%d9%88+%d9%82%d9%8a%d9%85%d8%aa+%d8%a2%d9%86/

    ثابت يا ثابت - اين نوع سايبان معمولاً به طور دائمي به ديوار خانه متصل مي شود و نمي تواند حرکت کند.

    قابل جمع شدن - اين نوع سايبان را مي توان به ديوار خانه وصل کرد ، اما مي توان آن را با استفاده از يک ميل لنگ دستي يا يک کنترل موتوري گسترش داد يا جمع کرد و به کاربر اين امکان را مي دهد که ميزان سايه زير آن ايجاد شود.

    مستقل - اين نوع سايبان نيز قابل جمع شدن است ، اما به جاي اينکه به ديوار متصل شود ، ساختار سايه خاص خود است که مي تواند در هر نقطه از يک ملک قرار گيرد.

    روکش سايبان - اين نوع سايبان بر روي يک ساختار موجود مانند کلاه فرنگي نصب مي شود. مي تواند ثابت يا جمع شود.

 

اگر مي خواهيد گزينه هاي مختلف سايبان براي خانه خود را کشف کنيد ، به   https://sayehban.co/   مراجعه کنيد. ما در ايجاد سايبان سفارشي براي مشتريان خود تخصص داريم و اطمينان حاصل مي کنيم که آنها راه حل مناسب سايه را براي نيازهاي سبک زندگي و ترجيحات زيبايي شناختي خود دريافت مي کنند. سايبان ما مي تواند متناسب با ابعاد دقيق شما تعيين شود و در رنگ ها و الگوهاي متعدد موجود است که مطمئناً نماي بيروني خانه و سليقه شخصي شما را تکميل مي کند.

 

براي کسب اطلاعات بيشتر در مورد سايبان هاي سفارشي که مي توانيم براي خانه شما ايجاد کنيم ، امروز با سايت سايبان برقي منصف     https://sayehban.co/         با ما تماس بگيريد.

منبع  :   سايبان برقي منصف

http://naranji5.blogtez.com/post62.php

http://khoshmazeh.famblog.ir/post/155

 

https://www.victoriaeducation.co.uk/activity/p/863687/

https://checkpointforarts.com/activity/p/622706/

https://kason97179866.wordpress.com/2021/08/10/%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%ba%d8%a7%d8%b2%d9%87/

https://ello.co/jackkhan331/post/dwyhutu-uevnlgzenvpmvw

https://vvfit.com/activity/p/1253025/

https://edukite.org/activity/p/1507275/

http://onlineklubben.dk/site/activity/p/430188/

http://customerpolicedepartment.com/activity/p/738441/

https://myspace.com/cozejexo/post/activity_profile_50315114_22c5bd4c40a045ec840e2a31ba9f386b/comments

http://coinwatchers.com/forums/p/289719/

 

 

آشنايي و خريد انواع گرانول پ پ بازيافتي


آشنايي و خريد انواع گرانول پ پ بازيافتي

r1_uq12.jpg

يکي از ساده‌ترين و اقتصادي‌ترين روش‌هاي توليد لوازم پلاستيکي، استفاده از دستگاه‌هاي تزريق پلاستيک است. مواد اوليه اين دستگاه‌ها، گرانول است که نوعي پليمر ريزدانه مي‌باشد و از مواد مختلفي مانند پلي پروپيلن ساخته مي‌شود. شما با خريد انواع گرانول از مراکز معتبر و استفاده‌ي آن‌ در دستگاه تزريق پلاستيک مي‌توانيد انواع لوازم و محصولات پلاستيکي را در تيراژ بالا توليد کنيد.

بررسي‌هاي ما نشان داده است که گرانول‌ و کيفيت آن‌ تاثير قابل توجهي روي محصول نهايي دارد. به همين دليل، براي خريد انواع گرانول بايد نکات مربوط به آن را رعايت کرده و از شرکت‌هايي خريد کنيم که تجربه و سابقه درخشاني در توليد گرانول بازيافتي پ پ دارند.

در اين مقاله قرار است کمي در مورد گرانول PP بازيافتي و مراحل توليد آن صحبت کرده و در آخر بهترين شرکت توليد کننده انواع گرانول بازيافتي پ پ را به شما معرفي کنيم؛ پس تا انتها همراه ما باشيد...

 

گرانول بازيافتي پ پ چيست و چه کاربردي دارد؟

گرانول‌ها را معمولاً از مواد پليمري مانند پلي پروپيلن يا پ پ مي‌سازند که داراي استحکام مناسبي است. همچنين، مقاومت اين پليمرها در برابر ضربه نيز بسيار خوب بوده و براي محصولات پلاستيکي بهترين گزينه هستند. اين گرانول‌ها را در ابعاد کوچک توليد مي‌کنند تا به راحتي بتوان آن‌ها درون قالب ريخت و عمليات تزريق پلاستيک را انجام داد.

لازم به ذکر است که براي خريد انواع گرانول بهتر است از نوع بازيافتي آن استفاده کنيم؛ چراکه قيمت کمتري داشته و از نظر خواص مکانيکي و شيميايي نيز تفاوت چنداني با گرانول‌هاي دست اول ندارد. علاوه بر آن، استفاده از انواع پليمرهاي بازيافتي منجر به حفظ محيط زيست و صرفه جويي در مصارف و هزينه‌ها مي‌شود.

گرانول پلي پروپيلن بازيافتي چگونه توليد مي‌شود؟

روش توليد گرانول بازيافتي با ساير گرانول‌ها کمي متفاوت است؛ زيرا براي توليد آن‌ها بايد از پلاستيک‌هاي ضايعاتي استفاده کرد. به طور کلي مراحل توليد گرانول بازيافتي PP تاثير فراواني روي خريد انواع گرانول دارد. در ادامه با اين مراحل بيشتر آشنا مي‌شويم.

اولين مرحله‌ي توليد گرانول بازيافتي، جمع‌آوري پليمرها و جداسازي آن‌ها است. به عنوان مثال اگر بخواهيم گرانول پلي پروپيلن توليد کنيم بايد ساير پلاستيک‌ها را جدا کرده و از مخلوط شدن آن‌ها جلوگيري کنيم. پس از آن عمليات شستشو را انجام داده تا ناخالصي‌ها نيز جدا شوند. در مرحله بعد، پلاستيک‌ها را ذوب کرده و به حالت خميري در مي‌آوريم تا وارد دستگاه اکسترود شوند. در آخر، سرمايش گرانول‌ها و برش آن‌ها به قطعات ريز انجام شده و وارد مرحله آزمايش کيفي مي‌شوند. به همين راحتي!

 

خريد انواع گرانول با قيمت مناسب از پارس صنعت

شرکت پارس صنعت به عنوان يکي از قديمي‌ترين شرکت‌هاي توليد کننده گرانول و دستگاه‌هاي مربوطه مي‌تواند بهترين گزينه براي خريد انواع گرانول باشد. از جمله ويژگي‌هاي گرانول توليد شده در پارس صنعت مي‌توان به استحکام بالا، درخشندگي عالي، مقاومت به ضربه مناسب، چگالي استاندارد و قيمت مناسب اشاره کرد.

 در حقيقت، استفاده از تجهيزات مدرن و متخصصان حرفه‌اي و کارآزموده در پارس صنعت سبب شده است که محصولات اين شرکت از نظر کيفيت در سطح بالايي قرار بگيرند. شما نيز براي خريد انواع گرانول بازيافتي پ پ مي‌توانيد با کارشناسان پارس صنعت تماس بگيريد....

 

aftabir.com/reportages/view/1980/براي-خريد-انواع-گرانول-به-چه-مواردي-بايد-توجه-کنيم-راهنماي-خريد-گرانول

آموزش طراحي لباس - دوره طراحي لباس


آموزش طراحي لباس - دوره طراحي لباس

 

به گزارش برنا نيوز طراحي لباس هنري است که به توليد لباس و ساير لوازم مورد نياز مردم اختصاص دارد. اين هنر شامل يک فرايند بسيار دقيق از انتخاب طرح تا مراحل نهايي دوخت و ارائه لباس است.

اين حرفه به دو قسمت اصلي تقسيم مي شود: 1- دوخت سفارشي 2- پوشاک آماده.

 

طراح لباس

 

گروه هاي مختلف طراحي لباس

 دوره طراحي لباس  ست دوخت سفارشي:

مناسب براي مشتريان خاص مانند هنرمندان و افراد مشهور ، اين لباس ها با توجه به اندازه مشتري ها دوخته مي شوند. اين نوع لباس ها برچسب قيمتي ندارند ، اما براي مشتريان در اين سطح نيازي به چسباندن برچسب قيمت روي لباس نيست. مجموعه لباس هاي دوخت سفارشي سالي دو بار در ماه هاي ژانويه و جولاي ، آغاز فصل جديد مد ، در حداقل 50 طرح لباس شب و روز براي مشتريان نمايش داده مي شود.

دوره طراحي لباس  داشتن ايده و ايجاد خلاقيت يکي از مهمترين ابزارها در زمينه هنر است که منجر به طراحي مد و لباس جديد مي شود. ايده ها و خلاقيت ها در ذهن همه انسان ها وجود دارد و کافي است روي مساله مورد نظر تمرکز کنيد.

طراحان لباس بايد بيشتر از ديگران روي طوفان فکري تمرکز کنند و بتوانند اين کار را با ذهني قوي و بهتر انجام دهند. ايده پردازي با تمرکز و ديد خوب ايجاد مي شود

 مجموعه لباس هاي آماده:

دوره طراحي لباس  مجموعه لباس هاي آماده بر اساس اندازه هاي استاندارد توليد شده و به عموم عرضه مي شود. اين مجموعه به دليل استفاده از اندازه استاندارد براي توليد انبوه مناسب است. طراحي لباس هاي آماده نيز به دو قسمت مجموعه طراحان و مجموعه توليد انبوه تقسيم مي شود. مجموعه طراح داراي کيفيت بالاتري است و براي تبليغات مجموعه هاي توليد انبوه ارائه مي شود.

فرايند طراحي لباس از عناصر زير تشکيل شده است

 

دوره طراحي لباس  پارچه: بايد با توجه به ظاهر ، احساس و روحيه اکثر مشتريان انتخاب شود. در انتخاب پارچه بايد شرايط اقليمي و فصلي را در نظر گرفت. صدها نوع مختلف پارچه در دسترس طراحان است. براي اطلاعات بيشتر در مورد اين موضوع مي توانيد مقاله نحوه انتخاب و خريد پارچه را مطالعه کنيد.

 چاپ پارچه: در طرح ، رنگها و مضامين انتخاب شده براي چاپ و طراحي پارچه بايد متناسب با فصل انتخاب شوند. در حالت ايده آل ، از زرد روشن در زمستان و رنگهاي تيره در زمستان نبايد استفاده شود. براي مطالعه بيشتر و آشنايي با چاپ پارچه مي توانيد مقاله مربوطه را مطالعه فرماييد

 تزئينات روي لباس: مانند گلدوزي ، گلدوزي ، گلدوزي و ...

الگو: اين ساختار اصلي لباس است. به همين دليل ، طراحي الگو از اهميت ويژه اي برخوردار است و اساساً نقشه قسمت هايي است که با دوخت لباس ها به هم ايجاد مي شوند.

اندازه گيري: يکي از مهمترين موارد در اين حرفه اندازه گيري است. بدست آوردن الگوي مناسب نيز با اندازه گيري دقيق ارتباط مستقيم دارد.

تحقيقات مد: با مطالعه دقيق روندهاي مد در فصل آينده ، بهترين طراحي را مي توان انجام داد

طراحي لباس چيست؟

ايده هاي طراحي لباس:

خلاقيت در طراحي و خلق لباس با دانش کامل و توانايي استفاده از آن در طراحي و خلق لباس ايجاد مي شود.

هميشه لازم نيست از ابزارهاي بصري براي طراحي لباس استفاده کنيد. گاهي اوقات مي توان يک طرح جديد لباس با مواد اطراف و الهام از اشياء مختلف ايجاد کرد.

به عنوان مثال ، او دامن را با استفاده از برگ درخت و نوع پوشش طراحي کرد.

به

آموزش طراحي لباس طراحان ابتدا بايد هدف خود را مشخص کنند و سپس مانکن را ترسيم کرده و با آگاهي از مواد به دست آمده ، لباس مورد نظر را طراحي کنند.

طراحي مد چيست؟

 

اهميت رنگ در طراحي لباس:

آموزش طراحي لباس  يکي از مهمترين قسمت هاي طراحي لباس انتخاب رنگ است. اهميت رنگ در طراحي لباس بسيار زياد است و يکي از قسمتهاي مهم اين بخش است. رنگ بازتابي از نور است که به طرق مختلف ايجاد مي شود.

رنگها به خاطر رنگهاي گرم و سرد شناخته مي شوند و يکي از اصول طراحي لباس در فصول مختلف استفاده از اين ويژگي است ، به طوري که در طراحي لباسهاي فصل سرد بايد از رنگهاي گرم و در طراحي لباسهاي فصل گرم استفاده کنيد.

ترکيب رنگي که در طراحي لباس استفاده مي شود بسيار مهم است و طراح لباس بايد درک خوبي از اين قسمت داشته باشد و هماهنگي خوبي در انتخاب رنگ لباس هاي مختلف ايجاد کند.

آموزش طراحي لباس  در تصوير زير لباس هاي طراحي شده براي کاروان ايران براي المپيک ريو را مشاهده مي کنيد. انتخاب رنگ اشتباه تاثير بسيار بدي در طراحي نهايي دارد.

اهميت رنگ در طراحي لباس

 

آموزش طراحي لباس  دانستن رنگها و تناژهاي مناسب يکي از قسمتهاي آموزشي است که طراحان لباس قبل از اجرا بايد آن را بياموزند تا بتوانند لباس مناسب را طراحي کرده و توجه مشتريان را به خود جلب کنند.

 

آموزش طراحي لباس  چه کسي طراحي لباس را اختراع کرد؟

اولين طراح مد که از خياط هاي ساده آن زمان فراتر رفت

بازی Watch Dogs: Legion بیشتر بشناسید


بازی Watch Dogs: Legion بیشتر بشناسید:

بازی Watch Dogs: Legion یک بازی ویدیویی در ژانر اکشن ماجراجویی است که توسط استودیو بازیسازی Ubisoft Toronto در دست ساخت بوده و کمپانی یوبیسافت آن را منتشر خواهد کرد. Ratchet & Clank 2016 در واقع نسخه بازسازی شده عنوانی با همین نام است که در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. Ratchet & Clank علاوه در عین اکشن بودن، بازی کم خشونتی است و میتواند آپشن خوبی برای کودکان حداقل بالای ۷ سال باشد. خب Ratchet & Clank یک شوتر نسبتا سخت است که البته این روزها کودکان خیلی خوب از عهده چنین سختیها و چالشهایی برمی آیند. به عنوان یک بازی که به صورت سالانه عرضه میشود، بله Just Dance خیلی معروفتر از اینها باید باشد ولی خب همان طور که اشاره شد، نمیتوان کتمان کرد که این بازی، یک بازی خاص منظوره است. این مجموعه چند سالی انحصاری سونی بود و بعدا برای پلتفرمهای مختلف عرضه شد. در این بازی حدودا ۲۰ موزیک از خوانندگان معروف با سبکهای متفاوت گنجانده شده که برخی از آنها موزیکهای روز و مربوط به سال ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۷ هستند و برای تنوع هم که شده، چند مورد از آهنگهای دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی هم در بازی قرار داده شدهاند. شما دوستان عزیز میتوانید برای خرید بازی ps5 به سایت های معتبر مراجعه کنید. خبر خوب این است که شما همچنین میتوانید از درایوهای سخت داخلی و SSD با اتصال آنها به پورت USB استفاده کنید اما همان زمان بارگذاری سریعی که از SSD داخلی دریافت میکنید تجربه نخواهید کرد. بازی از هفت بخش تقسیم شده است که بازیکن با استفاده از قدرت افسانهای خدایان میتوانند دشمنان خود را شکست دهند. استفاده از شخصیتهای نه چندان جدی، پس زمینههای شاد و دوست داشتنی، پردازش رنگ محیط و همچنین موسیقیهای شنیدنی سبب میشوند تا یک کودک بتواند از این بازی لذت ببرد بدون این که به لحاظ روانی متوجه آسیبی باشد. در نقش یک خلبان که در سیارهای ناشناخته گیر افتاده و با موجودات فضایی دست و پنجه نرم میکند، یکی از بهترین بازی های PS5 را تجربه میکنید. در این بازی، بازیکنان در نقش مایلز مورالس قرار میگیرند. عنوانی که نوامبر امسال راهی بازار خواهد شد و این بار برای گوگل استیدیا نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. این بازی شاما رالیهایی نمادین در کنیا، نیوزلند و ژاپن خواهد بود و اولین بازی سبک رالی است که برای کنسولهای نسل بعد تایید شده است. همه شخصیت ها سلاح های مختلف ، سبک های مختلف حمله و ابرقدرت های مختلفی دارند.

PES همچنان در صدر بازی های دنیا

اگر PES 2021 رو جزو بهترین بازی های پلی استیشن 5 نمی آوردیم، قطعا خیلی از گیمر ها و بخصوص پس باز ها ناراحت می شدند. رکورد سریع ترین میزان فروش کنسول بازی در آمریکا هنوز هم متعلق به پلی استیشن 5 است. اين بازي به طور انحصاري تنها براي پلي استيشن 4 ارائه شده و در هر سالي كه به بازار عرضه ميشود، ركورد فروش را ميزند. در مرحله بعدی ازشما خواسته میشود که دسته پلی استیشن 4 یا 5 خود را با استفاده از بلوتوث به گوشی متصل کنید. این امر حتی از انیمیشنهای بازی زودتر اتفاق میافتد.حتی هر حرکت از جمله راه رفتن روی سقف ساختمانها، افتادن در برف، دویدن و مخفی کاری نیز با واکنشی ویژه از طرف دسته مواجه میشود. گادفال به جرات بهترین بازی برای ps5 در سبک looter-shooter است که با شمشیر هایی بزرگ در یک دنیای فانتزی و جادویی به جمع آوری غنایم و نبرد های خونین میپردازید. بنابراین باید منتظر بازیهای جدید و هیجان انگیز این کنسول در سالهای بعدی باشیم

بازی Demon’s Souls همچنان پیشرو

ساکنان یکی از این مناطق،شرق هارلم ، ماهها است که از قطع شدن جریان برق ابراز ناامیدی کردهاند و تاکنون راه حل دائمی ندارند. همه این عوامل دست به دست هم دادند تا بازی Demon’s Souls بتواند جایگاهی در بین بهترین بازی های PS5 پیدا کند. در این مقاله از رسانه پلیرشاپ مگ، قصد داریم بهترین بازی های PS5 را معرفی و بررسی کنیم. لحظه به لحظه این بازی سرشار از شادی و عشق است و همین محیط جذاب، این بازی را تبدیل به یکی از بهترین بازی های PS5 کرده است. کل داستان در جزیره «بلک ریف» رخ می دهد و به نوعی می توان گفت او در این جزیره زندانی است. God of War به لطف یک داستان منسجم و شخصی تر درباره پدران و پسران و مبارزات روشمند، این مجموعه را به اوج می برد و هنوز هم سبکی را که فرانچایز با آن شناخته شده است، حفظ میکند.   در نسخه های قبلی مجموعه بازیهای اساسینز کرید، شاهد دورههای تاریخی مختلفی بودیم. طبق صحبت سازندگان بازی، نسخه هشتم این مجموعه مانند نسخه هفتم از زاویه دید اول شخص است و ادامه داستان ایتن (Ethan) را روایت می کند. با توجه به فضای داخلی هارد پرسرعت پی اس 5، میتوان بین 6 تا 10 عنوان از انواع بازی پلی استیشن 5 یا پلی استیشن 4 را بر روی هارد منتقل کرد و در 2 حالت آنلاین (با امکان اتصال پی اس 5 به اینترنت) و یا آفلاین ( در این حالت نباید به هیچ وجه به اینترنت متصل شد) از بازی ها لذت برد. دلیل این کار کامل مشخص می باشد که چون بازی ها به صورت هکی است ، پس از اتصال به اینترنت ، شرکت سونی به سرعت این هک را شناسایی می کند و بازی ها دستگاه قفل می شد. در این نسخه شاهد بازگشت یکی از شخصیتهای محبوب این سری یعنی کریس ردفیلد هستیم اما به نظر میرسد برخلاف گذشته، در این قسمت او قهرمان همیشگی نخواهد بود.

بازی Rocket League

Rocket League یکی از منحصر به فردترین و اعتیاد آورترین بازی های اتومبیلرانی است که می توانید در PS5 خود انجام دهید. با این حال، آنچه که بازی را منحصر به فرد می کند، شخصیت های بازی است. آنچه باعث منحصر به فرد شدن و اعتیاد آورتر شدن بازی می شود پیچ و تاب های آن مانند سیستم Gulag است. گرافیک فنی و داستانسرایی این بازی شگفت انگیز است و علاقهمندان به بازیهای جهان باز باید آن را تجربه کنند. با این وجود، آنچه Returnal را به عنوان شگفت انگیز تبدیل می کند، المان های روگ لایک آن است که لازمه آن شکست به دفعات زیاد در گیم پلی و آغاز مجدد بازی است. ستارگان این نمایش با پوشیدن لباسهای رنگارنگ خود و استفاده ار توانایی های ویژه ای که در اختیار دارند در سرزمینی عجیب و راز آلود به ماجراجویی میپردازند. نظرات بسیار مثبتی راجع به این بازی وجود دارد که گرافیک، گیم پلی و داستان این بازی را تحسین میکنند. گیم پلی بازی ممکن است آسان به نظر برسد، اما با پیشرفت شما چالش برانگیز می شود.

بازی Fantasy Strike

Fantasy Strike  یکی دیگر از بهترین بازی های مبارزه ای کلاسیک است که می توانید به صورت رایگان در کنسول PS5 خود بازی کنید. این بازی بهترین گزینه برای تجربه کردن قتلهای حرفهای خواهد بود و از آنجا که تمامی مکانهای بازی های هیتمن دو و یک نیز قابل انتقال به این بازی هستند میتوانید هر سه بازی را در یک بازی تجربه کنید. خوبی این بازی این است که تقریباً هر شخصیتی در بازی آزاد است. خوبی بازی این است که به شما امکان می دهد تا با ۱۵۰ بازیکن به یک میدان جنگ بروید . نکته: اگر قصد دارید بازی خود را از پلی استیشن 5 به کامپیوتر یا ps4 خود انتقال دهید بهتر است، از کابل LAN استفاده کنید تا با مشکل متعدد در بازی ها مانند افت سرعت و لگ روبرو نشوید.

نرده راه پله فرفورژه يعني زيبايي بي نقص و خاص خانه شما


نرده راه پله فرفورژه يعني زيبايي بي نقص و خاص خانه شما

نرده راه پله فرفورژه يکي از عناصر دکوارتيو لاکچري و خاصي است که براي ساختمان به کار مي رود. در صورتي که به دنبال نرده پله پيج مدرن و خاصي هستيد که هم کيفيت عالي داشته باشد و هم زيبايي منحصر به فردي را به همراه داشته باشد به شما پيشنهاد مي کنيم که محصولات فرفورژه آنلاين را مشاهده کنيد.

نرده راه پله فرفورژه يکي از پرفروش ترين و پر مخاطب ترين نرده حفاظ هايي است که براي پله در نظر مي گيرند. زيرا با انتخاب اين نرده پله با يک تير دو نشان مي زنيد. اولا با وجود نرده حفاظ پله امنيت افراد را لحاظ کرده ايد. زيرا نرده پله براي حفظ تعادل و پايداري افراد است که هنگام بالا رفتن و پايين آمدن از پله ها اين تعادل حفظ شود. همچنين وجود نرده راه پله فرفورژه سبب مي شود که زيبايي و ديزاين خانه شما نيز خاص جلوه کند.

نرده دوبلکس فرفورژه کارکرد اوليه ان برقراري ايمني براي خانه هاي شماست. در صورتي که نرده حفاظ دوبلکس فرفورژه  از مواد و متريال با کيفيت ساخته شود شما مي توانيد با خيال راحت به آن تکيه داده و از ايمني ان مطمئن باشيد.  نرده راه پله فرفورژه نه تنها کارکرد ايمني دارد بلکه سبب مي شود تا ديزاين و نماي خانه شما نيز تحت تاثير قرار گيريد. بنابراين انتخاب نرده راه پله نقش مهمي در بزرگ يا کوچک نشان دادن و همچنين لاکچري و شيک نشان دادن خانه شما عزيزان دارد.

در صورتي که قصد خريد نرده راه پله فرفورژه شيک و در عين حال مستحکم و باکيفيت بالا داريد،بايد کمي حوصله به خرج دهيد تا بهترين نرده راه پله را براي خود انتخاب کنيد. نرده راه پله فرفورژه در طرح ها و مدل هاي مختلفي توليد مي شود که هر يک زيبايي منحصر به فرد خود را دارد. براي اينکه شما نرده راه پله خاص و لاکچري و در عين حال زيبايي داشته باشيد، کافيست تصاوير نرده پله مدور يا پيچ يا نرده راه پله ساده و فرفورژه در فرفورژه آنلاين را مشاهده کنيد.

نرده راه پله فرفورژه در طرح ها و مدل هاي مختلفي در فرفورژه آنلاين توليد مي شود شما براي داشن اين نرده پله خاص و زيبا کافيست طرح مورد نظر خود را انتخاب کنيد. همچنين متريال به کار رفته در ساخت نرده راه پله فرفورژه در فرفورژه آنلاين نيز متغير است و براساس جنسي که براي نرده پله خود در نظر مي گيرد، کارشناسان و تکنسين ها ما بهترين برشکاري و دقيق ترين ريزه کاري هاي طرح را براي شما ارائه مي دهند.

کيفيت ساخت و ماندگاري و همچنين کيفيت رنگ نرده راه پله فرفورژه فاکتور مهمي است که بايد در هنگام خريد اين نرده راه پله به آن توجه داشت. در نظر داشته باشيد که نرده بايد ايمني خانه شما را حفظ کند. در صورتي که با تکيه کردن نرده راه پله نتواند مقاومت کند و خم شود، مي تواند خطري جدي براي افراد باشد. چون ممکن است کودکان با تکيه دادن به نرده پله بي کيفيت، حوادث جبران ناپذيري را براي خود رقم بزنن. براي داشتن بهترين و با کيفيت ترين نرده راه پله فرفورژه کافيست با شماره تماس 09123469705 تماس بگيريد تا کارشناس ما در فرفورژه آنلاين شما را راهنمايي کنند.

 

درب حياط فرفورژه خانه شما , نشانگرحسن سليقه شما ميباشد .

درب حياط فرفورژه خانه خود را زيبا انتخاب کنيد زيرا درب حياط فرفورژه تاثير بسياري در نما و زيبايي خانه دارد. در صورتي که تمايل داريد درب حياط فرفورژه خانه شما به يک نماد تبديل شود کافيست طرح مورد نظر خود را به دست يک شرکت معتبر بسپاريد تا تمامي ريزه کاري و ظريف کاري در طرح درب حياط فرفورژه را پياده کند و در نتيجه شما بهترين و با کيفيت ترين درب حياط فرفورژه را در محل داشته باشيد.

آن چيزي که بيشتر از همه و زودتر از ساير عناصر دکوراتيو در خانه شما جلوه مي کند،درب حياط فرفورژه است. درب حياط فرفورژه در طرح هاي ساده يا کلاسيک و همچنين طرح هاي فانتزي با درب حياط فرفورژه برش ليزري يا همان درب ليزري  و همچنين درب حياط فرفورژه لاکچري جنوبي يا درب حياط فرفورژه شمالي و دو لنگه يا سه لنگه و تک لنگه و همچنين درب حياط فرفورژه يا درب طرح چوب تنها بخشي از محصولات پرتنوع درب ساختمان است.

 

منبع : خبرگزاري ايسنا

 

  عناوين مطالب پربازدید